رفتن به مطلب

لینک بیلدینگ

mehralfa

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام وقت بخیر

من یه مدت هستش که دارم روی وب سایت زیر کار لینک سازی انجام میدم اما ظاهرا هیچ کدوم از لینکها توسط گوگل شناخته نمیشه !! اینم بگم که این اولین سایت وردپرسی من هستش قبلا با cms های دیگه کار کردم و مشکلی نداشتم ممنون میشم اگر نگاه کنید tobots.txt یا موارد دیگه ای رو راهنمایی بفرماین.  miladsahand.com

سپاس

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در 2/20/2018 at 04:34، mehralfa گفته است :

دوستان سلام وقت بخیر

من یه مدت هستش که دارم روی وب سایت زیر کار لینک سازی انجام میدم اما ظاهرا هیچ کدوم از لینکها توسط گوگل شناخته نمیشه !! اینم بگم که این اولین سایت وردپرسی من هستش قبلا با cms های دیگه کار کردم و مشکلی نداشتم ممنون میشم اگر نگاه کنید tobots.txt یا موارد دیگه ای رو راهنمایی بفرماین.  miladsahand.com

سپاس

چرا آدرس سایت مپتون رو نزاشتین من چن جا خودنم که باید باشه آدرس سایت مپتون در فایل روباتتون 
بطور مثال به این صورت :‌
Sitemap: http://www.example.com/sitemap.xml

لینک به ارسال

دوستان سلام وقت بخیر

سپاس

چند وقت هست که لینک ها سازی کردید؟

گوگل همه بک لینک ها را در گوگل وبمستر نشون نمیده و حدود حداقل 1 ماه طول میکشه که بک لینک ها ایندکس بشن و به پروفایل لینک شما اضافه شود

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوست عزیز لینک سازی خیلی خیلی مقوله مهمی هست. با دقت تمام اینکارو انجام بدید. من خودم تور پوکت وب سایتم رو سپردم به سئو ار برام لینکسازی انجام بده، با لینکهای بی کیفتی که ایجاد کرده بود سایتم تا مرز  پنالتی شدن پیش رفت.

لینک به ارسال

دوستان سلام وقت بخیر

سپاس

سعی کنید بصورت اصولی و با دقت و حوصله لینک سازی کنید و حتما حتما هم صبر را چاشنی کار کنید نتیجش را بعد از مدتی مشاهده می کنید.

لینک به ارسال
در در 3/22/2018 at 01:36، محمدرضا96 گفته است :

دوست عزیز لینک سازی خیلی خیلی مقوله مهمی هست. با دقت تمام اینکارو انجام بدید. من خودم تور پوکت وب سایتم رو سپردم به سئو ار برام لینکسازی انجام بده، با لینکهای بی کیفتی که ایجاد کرده بود سایتم تا مرز  پنالتی شدن پیش رفت.

یعنی الان شما داری با دقت کامل برای سایتت لینک سازی می کنی؟ فکر نکنم اینجا برای شما اینکار جای مناسبی باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...