behrooz2011

عدم به اشتراک گذاری غیر مجاز فایل های دانلودی

1 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام
دوستان چیکار باید کرد که مشتری بعد از یک بار خرید نتونه لینک  دانلود رو در اختیار دیگران قرار بده تا اون ها  به صورت غیر مجاز  و رایگان دانلود کنند ؟یه جورایی چطور باید لینک رو یک بار مصرف کرد ؟

با سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی من می خوام وقتی کاربر بخشی از متن رو در وب سایت من انتخاب میکنه دکمه ای برای به اشتراک گذاری اون نمایان بشه که مثلا بتونه توی تلگرام اون متن رو پست کنه.
      یه چیزی مثه همین نقا قولی که توی همین فروم وجود داره. یا وب سایت زیر:
      https://amraei.com/
      با تشکر و سپاس
    • توسط amintoudehzaeim
      سلام رفقا
      سوالی در پس ذهن من ریشه کرده و آن این است که من به تازگی از افزونه AddToAny Share Buttons   در سایتم استفاده میکنم و همینطور امتیاز دهی ستاره ای kkstar آیا این افزونه ها به صورت کلی سرعت سایت را میگیرند و ایندکس مطالب را پایین میاورند؟ یعنی قدرت این را دارند که وقتی پست ایجاد میکنم آن پست مورد نظر را در گوگل به پایین تر از جایی که قبلا قرار میگرفت ببرند؟

• توسط mehran60
      سلام
      من در حال راه اندازی یک سایت اشتراک گذاری ویدیو هستم (برای خودم نه حرفه ای)
      سوال من در این خصوصه که آیا پیشنهاد نصب افزونه خاصی می دهید یا صلاح در اینه که با کد نویسی این کار رو انجام بدم؟

• توسط sajad100
      سلام من می خوام بعضی از نوشته هام رو به بعضی از برگ ها ارسال کنم که قابلیت اشتراک گذاریشون باشه حالا باید چکار کنم اگر راه دیگری هست لطفا راهنمایی بفر مایید.
    • توسط viator
      سلام به همه وردپرسی ها
      آیا افزونه ای سراغ دارید که مدیر سایت رو از به اشتراک گذاشته شدن مطالب سایت توسط کاربران سایت در شبکه های اجتماعی با خبر کنه…؟؟
      یعنی در واقع بشه یه گزارشی از این که کدوم کاربر کدوم مقاله رو در کدوم شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته تهیه کرد...
      قبلا از پاسخ هایی که می دید ممنونم