6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من میخوام استایلی که به آیتم های صفحه میدم فقط به دسکتاپ اعمال بشه و هیچ تاثیری روی حالت موبایل نداشته باشه. من از بوت استرپ 3.3.7 استفاده میکنم. آیا دستوری در css داریم که بتونم ازش استفاده کنم؟

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود

CSS فقط روی سایز صفحه میتونه یه حرکاتی بزنه تشخیص دیوایس نداره.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

سلام و درود

CSS فقط روی سایز صفحه میتونه یه حرکاتی بزنه تشخیص دیوایس نداره.

باید راهی باشه حالا با جاوا اسکریپت و جی کوئری چیزی؟ درسته؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

سپاس. اگه ممکنه یه توضیح کوتاه و مفید برای استفادش بفرمایید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود مجدد

چیز خاصی نداره.

var md = new MobileDetect(window.navigator.userAgent);
if (md.mobile() === null) {
	//TODO
}

بدنه شرط وقتی اجرا میشه که موبایل نباشه دیوایس کاربر.

موفق باشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sajadszm
      سلام وخسته نباشید خدمت دوستان؛
      من وقتی افزونه ی راکت رو فعال میکنم متاسفانه یکسری از تصاویر صفحه ی اصلی سایتم در نسخه ی موبایل باز نمیشن و با غیر فعال کردن این افزونه مشکل حل میشه.تصویر و لینک مشکل هم ضمیمه شد البته الان راکت رو غیر فعال کردم.
      پیشاپیش ممنون از دوستان.

• توسط m3hdigh
      سلام و وقت بخیر ،
      بنده یک قالب آماده خریداری کرده ام برای آموزش آنلاین LMS . یک سرویس ارسال sms هم از کاوه نگار باری احراز هویت خریداری کرده ام . ثبت نام و ورود در دوره ها با استفاده از یک پلاگین انجام میشه . که من در قسمت account اون رو به طور کل پاک کردم و تغییر دادم ( قسمت عضویت در سایت )
      در حال حاضر یکسری مشکلات برای چک کردن اعضای ثبت نام شده دارم و همچنین فراموشی رمز عبور .
      ممنون میشم اگر کمکم کنید .
      صفحه عضویت

<h2 class="registerFormTitle">ثبت نام</h2> <div class="AuthWithMobile"> <form action="#" method="post" id="AuthWithMobileForm"> <label>کد ارسال شده خود را وارد نمایید.</label> <input type="hidden" name="AuthCodeDefault" id="AuthCodeDefault"> <input type="text" class="isNumberic" name="AuthMobileCode" id="AuthMobileCode" placeholder="کد احراز هویت" maxlength="4"> <input type="submit" class="btn btn-default" id="SumbitAuthMobile" value="احراز هویت"> </form> </div> <form action="#" method="post" id="SignUpForm"> <div class="form-group"> <label for="register_first_name">نام</label> <input type="text" name="register_first_name" id="register_first_name" > </div> <div class="form-group"> <label for="register_last_name">نام خانوادگی</label> <input type="text" name="register_last_name" id="register_last_name" > </div> <div class="form-group"> <label for="register_mobile">شماره موبایل</label> <input type="text" name="register_mobile" class="isNumberic" id="register_mobile" maxlength="11"> </div> <div class="form-group"> <label for="register_first_name">کلمه عبور</label> <input type="password" name="register_password" id="register_password" > </div> <input type="submit" class="btn btn-default" id="SubmitRegisterForm" value="ثبت نام"> </form>  
      javascript
      function AuthMobile(){ var ajaxurl = "/wp-admin/admin-ajax.php"; var register_mobile = jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").val(); jQuery.ajax({ type: 'POST', dataType: 'json', url: ajaxurl, data: { 'action' : 'exir_danesh_Auth_With_Mobile', 'mobile' : register_mobile, }, success: function (data) { if (data.status !== 'true' ) { jQuery(".AuthWithMobile").show(); jQuery("#AuthCodeDefault").val(data.auth_code); return true; return true; }else{ alert("کلمه عبور وارد شده اشتباه می باشد."); } }, error: function (errorThrown) { } }); } jQuery(document).ready(function () { jQuery("#AuthWithMobileForm").submit(function (e) { e.preventDefault(); var auth_code = jQuery("#AuthMobileCode").val(); auth_code = + auth_code * 3781; var Current_auth_code = jQuery("#AuthCodeDefault").val(); if(auth_code.length < 4){ jQuery("form#AuthWithMobileForm #AuthWithMobileForm").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#AuthWithMobileForm #AuthWithMobileForm").removeAttr("style"); } if(auth_code == Current_auth_code){ var ajaxurl = "/wp-admin/admin-ajax.php"; var register_first_name = jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").val(); var register_last_name = jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").val(); var register_mobile = jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").val(); var register_password = jQuery("form#SignUpForm #register_password").val(); jQuery.ajax({ type: 'POST', dataType: 'json', url: ajaxurl, data: { 'action' : 'exir_danesh_SignUpWith_mobile', 'user_name' : register_mobile, 'user_password' : register_password , 'user_first_name' : register_first_name , 'user_last_name' : register_last_name , }, success: function (data) { if (data.status) { // $(".SignUpMobile#AlertAjax").hide(); // $("form#SignUpForm #SignUpBtn").val(data.message); window.location.reload(); }else{ window.location.reload(); } }, error: function (errorThrown) { window.location.reload(); } }); } else{ jQuery("form#AuthWithMobileForm #AuthWithMobileForm").css("border","1px solid #ff0035"); alert("error"); } }) jQuery("body .isNumberic").on("keypress keyup blur",function () { jQuery(this).val(jQuery(this).val().replace(/[^\d].+/, "")); if ((event.which < 48 || event.which > 57)) { event.preventDefault(); } if(jQuery(this).val() == ""){jQuery(this).val()} }); jQuery("form#SignUpForm").submit(function (e) { e.preventDefault(); var register_first_name = jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").val(); var register_last_name = jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").val(); var register_mobile = jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").val(); var register_password = jQuery("form#SignUpForm #register_password").val(); if(register_first_name.length < 3){ jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").removeAttr("style"); } if(register_last_name.length < 3){ jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").removeAttr("style"); } if(register_mobile.length < 11){ jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").removeAttr("style"); } if(register_password.length < 8){ jQuery("form#SignUpForm #register_password").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_password").removeAttr("style"); } if(AuthMobile()){ return true; } else{ return false; } }); });  
      sms.php

<?php function CurlSend($request,$params,$result = false){ // Generate curl request $session = curl_init($request); // Tell curl to use HTTP POST curl_setopt ($session, CURLOPT_POST, true); // Tell curl that this is the body of the POST curl_setopt ($session, CURLOPT_POSTFIELDS, $params); // Tell curl not to return headers, but do return the response curl_setopt($session, CURLOPT_HEADER, false); curl_setopt($session, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true); // obtain response $response = curl_exec($session); curl_close($session); // print everything out if($result){ return true; } } add_action( 'wp_ajax_exir_danesh_Auth_With_Mobile', 'exir_danesh_Auth_With_Mobile' ); add_action( 'wp_ajax_nopriv_exir_danesh_Auth_With_Mobile', 'exir_danesh_Auth_With_Mobile' ); if( !function_exists('exir_danesh_Auth_With_Mobile') ): function exir_danesh_Auth_With_Mobile(){ $mobile = sanitize_text_field($_POST['mobile']); $message = rand(1000,9999); $apiCode = "*************************************************"; $request = 'https://api.kavenegar.com/v1/'.$apiCode.'/verify/lookup.json'; $params = array(); $params['receptor'] = $mobile; $params['token'] = $message; $params['template'] = "VerifyCode"; $send_auth = CurlSend($request,$params); $code = $message * 3781; print json_encode(array("status" => true, "auth_code" => $code)); exit(); } endif; ?>  
      Function.php
      require_once get_template_directory().'/inc/ajaxcall.php'; require_once get_template_directory().'/inc/sms.php';  
      ajaxcall.php
      <?php //SignUp Mobile add_action( 'wp_ajax_exir_danesh_SignUpWith_mobile', 'exir_danesh_SignUpWith_mobile' ); add_action( 'wp_ajax_nopriv_exir_danesh_SignUpWith_mobile', 'exir_danesh_SignUpWith_mobile' ); if( !function_exists('exir_danesh_SignUpWith_mobile') ): function exir_danesh_SignUpWith_mobile(){ $user_name = sanitize_text_field($_POST['user_name']); $user_password = sanitize_text_field($_POST['user_password']); $user_first_name = sanitize_text_field($_POST['user_first_name']); $user_last_name = sanitize_text_field($_POST['user_last_name']); $user = wp_create_user($user_name,$user_password,""); update_user_meta($user,"first_name",$user_first_name); update_user_meta($user,"last_name",$user_last_name); $login = wp_signon(array("user_login" => $user_name,"user_password" => $user_password, "remember" => "true"),true); print json_encode(array('status'=>true,'message'=>"شما با موفقیت ثبت نام شدید لطفا منتظر بمانید...")); exit(); } endif; ?>  

• توسط estedadrap
      سلام 
      من یه grid از مطالب ایجاد کردم میخواستم با css اون رو برای سایز های مختلف رسپانسیو کنم
      مثلا در سایز 
      360*640 دو ستونه بشه و عکس ها کنار هم قرار بگیره
      یا مثلا داخل سایز 
      768*1024 سه ستونه یا چهار ستونه بشه
      این کد php
      <?php
      ?>
      <div class="gridcontainer">
      <?php
      // Grid Parameters
      $counter = 0; // Start the counter
      $grids = 6; // Grids per row
      $titlelength = 20; // Length of the post titles shown below the thumbnails
      // The Query
      $args=array (
          'post_type' => 'lyrics',
          'posts_per_page' => 6
          );
      $the_query = new WP_Query($args);
      // The Loop
      while ( $the_query->have_posts() ) :
          $the_query->the_post();
      // Show all columns except the right hand side column
      if($counter != $grids) :
      ?>
      <div class="griditemleft">
      <div>
              <a class="call3"  href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php the_title_attribute(); ?>"><?php the_post_thumbnail(); ?></a>
          </div><!-- .postimage -->
          <h2 class="call4">
              <a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php the_title_attribute(); ?>">
              <?php if (mb_strlen($post->post_title) > $titlelength)
                  { echo mb_substr(the_title($before = '', $after = '', FALSE), 0, $titlelength) . ' ...'; }
              else { the_title(); } ?>
              </a>
          </h2>
      </div><!-- .griditemleft -->
      <?php
      // Show the right hand side column
      elseif($counter == $grids) :
      ?>
      <div class="griditemright">
          <div>
              <a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php the_title_attribute(); ?>"><?php the_post_thumbnail(); ?></a>
          </div><!-- .postimage -->
          <h2 class="call4">
              <a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php the_title_attribute(); ?>">
              <?php if (mb_strlen($post->post_title) > $titlelength)
                  { echo mb_substr(the_title($before = '', $after = '', FALSE), 0, $titlelength) . ' ...'; }
              else { the_title(); } ?>
              </a>
          </h2>
      </div><!-- .griditemright -->
      <div class="clear"></div>
      <?php
      $counter = 0;
      endif;
      $counter++;
      endwhile;
      wp_reset_postdata();
      ?>
      </div><!-- .gridcontainer -->
      و اینم کد های css

.gridcontainer .griditemleft{float: left;
      width: 150px;
      margin: 0 5px 15px 0;}
      .call4{
          font-size: 12px;
          background-color: rgba(161,160,161,1);
          padding-left: 10px;
          padding-bottom: 4px;
          padding-top: 2px;
          margin: 0;
          white-space: nowrap;
          overflow: hidden;
          text-overflow: ellipsis;
      }
      .call3{
          color:#123215;

}
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، یه منو برای حالت موبایل ساختم که بنظرم خودم کدهاش کاملا درسته اما نمیدونم چرا وقتی روی li دوم از ul دوم هم کلیک میکنم. فرقی نمیکنه و تمام منو بسته میشه.
      لطفا ویدئو رو ببینید حتما متوجه منظورم میشید. حجم ویدئو 40 کیلوبایت هست.
      کدهای جی کوئری:
      $("span.mobile-nav-toggle").click(function() { $("nav#mobile-nav > ul").slideToggle(400); }); $("ul.mobile-nav-ul > li:has(ul)").addClass('dropdown'); $("ul.mobile-ul-1 > li:has(ul)").addClass('dropdown'); $("ul.mobile-nav-ul > li.dropdown").click(function() { $(" > ul.mobile-ul-1", this).slideToggle(400); }); $("ul.mobile-ul-1 > li.dropdown").click(function() { $(" > ul.mobile-ul-2", this).slideToggle(400); });  
      nav menu.webm
      با تشکر و سپاس
    • توسط esstorium
      سلام
      من یک سایت با استفاده از پوسته ی sporta ایجاد کردم 
      زمانی که سایت در حالت موبایل نمایش داده می شود nav menu نمایش داده می شود
      با  کلیک بر روی سر منوها ، برای نمایش زیر منوها ، منو به یکباره مخفی می شود
      از راهنمایی دوستان سپاسگزارم
      آدرس وب سایت www.esstorium.net