رفتن به مطلب

مشکل در درگاه پرداخت بانک سامان

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام خدمت همه ی دوستان

مشکلم این هست که درگاه پرداخت بانک سامان با افزونه YOAST تداخل دارند و وقتی این افزونه فعال باشه درگاه پرداخت من کار نمیکنه!
چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم؟

"درگاه پرداخت رو از مخزن ووکامرس نصب کردم."

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

داخل هاست فایل error_log ایجاد نشده؟

این دو خط فقط ایجاد شده

[21-Feb-2018 09:41:38 UTC] PHP Warning:  Missing argument 2 for apply_filters(), called in /home/tino/public_html/wp-content/themes/digi-theme/woocommerce/single-product/product-image.php on line 17 and defined in /home/tino/public_html/wp-includes/plugin.php on line 176
[21-Feb-2018 09:56:46 UTC] PHP Warning:  Illegal offset type in isset or empty in /home/tino/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce/include/persian-woocommerce.php on line 313

و اینکه الان چک میکنم دوباره ربطی به درگاه نداره چون " پرداخت هنگام دریافت " هم میزنم خرید ثبت نمیشه، قالب با افزونه yoast تداخل دارند؟

آدرس سایت

ویرایش شده توسط -HADI-
درج آدرس سایت
لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، -HADI- گفته است :

نمیفهمم واقعا  ، ممنون که وقت گذاشتید

خواهش میکنم کاری نکردم.

این نوع مشکلات که لاگ خاصی ندارن واقعا پیدا کردن علتشون دشواره ولی بعید افزونه یوآست با چیزی تداخل داشته باشه چون به صورت OOP نوشته شده.

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

خواهش میکنم کاری نکردم.

این نوع مشکلات که لاگ خاصی ندارن واقعا پیدا کردن علتشون دشواره ولی بعید افزونه یوآست با چیزی تداخل داشته باشه چون به صورت OOP نوشته شده.

افزونه yoast رو از روی هاست حذف کردم، از مخزن دانلود کردم رو هاست آپلودش کردم، درست شد :|

ویرایش شده توسط -HADI-
لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، -HADI- گفته است :

افزونه yoast رو از روی هاست حذف کردم، از مخزن دانلود کردم رو هاست آپلودش کردم، درست شد :|

بسیار عالی.

خدا رو شکر حل شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...