ssrstone

عدم اجرای پوسته zerife lite روی سایت

1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام.ممنون میشم دوستان مرا راهنمایی کنند.من پوسته zerife lite رو نصب کردم ولی در قسمت ویرایش که آنرا تنظیم میکنم تغییرات اصلا اعمال نمیشود و به محض رفتن به صفحه ای دیگر تمام تغییرات از بین میرود.در واقع این پوسته اصلا روی سایت من اجرا نمیشود.چگونه می توانم این مشکل رو حل کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید چون خیلی فوری هستش

ویرایش شده در توسط ssrstone
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Ratinum
      با سلام. وقتی با موبایل سایت را باز می کنم فهرست اصلی بالای سایت باز نمی شود. لطفاً راهنمایی فرمایید. آدرس سایت: www.rkanal.ir
    • توسط Borzou
      سلام
      قالب سایتم  مدرن فایل هست. آدرس سایت:    www.First90day.ir  و از EDD  استفاده میکنم.
      میخوام سایدبار سمت راست در قسمت نوشته ها و قسمت دانلودها موقعی که اسکرول میشه ثابت بمونه. تو قسمت تنظیمات قالب چیزی نبود.  چیکار کنم؟
      ممنون میشم جواب بدید.

• توسط artak
      با سلام درخواست پوسته شبیه این دو سایت دارم لطفا پوسته شبیه این دو مورد اگر هستی راهنمایی کنید:
      https://memari98.com/
      http://memaribana.com/

• توسط MajidRB
      سلام وقتتون بخیر.
      دوستان قالب placid رو به صورت های مختلف دانلود و نصب کردم ( هم از سایت های فارسی و قالب فارسی شده هم از منابع خود وردپرس)
      چه به شکل فارسی چه به شکل انگلیسی پست ها رو اونطوری که در پیش نمایش قالب نشان داده شده ، در صفحه اصلی نشان نمیده !
      عکس ها رو درج میکنم
      هیچ تنظیماتی نمانده که من دستکاری نکرده باشم
      فکر کنم باید چند خط کد کم یا زیاد بشه ( که بلد نیستم ! )
      خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

• توسط ashkan91
      با سلام وخسته نباشید
      همانطور که اطلاع دارید در بسیاری از سایتها از اشکال و نوشته های گرافیکی سبک یا کارتونی در قسمت های مختلف مثل بنر سایت و غیره استفاده میگردد خواستم بپرسم کسی نام برنامه ای که این طراحی را باهاش انجام میدن میدونه؟
       به عنوان نمونه به تصویر زیر توجه بفرمائید:
      با تشکر