2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان. من میخوام تو قسمت فرم ثبت نام سایتم، زمانی که کاربر یوزرنیم تکراری زد ارور بده. الان زمانی که یوزر تکراری وارد شه، فیلد ایمیل زرد میشه و صفحه همونطوری میمونه و اتفاقی رخ نمیده و کاربر نمیفهمه چی شده.

بعد میخوام قسمت ورودی رمز عبور کاربر محدودیت حداقل 6 کاراکتر ایجاد شه که در غیر این صورت ارور بده.

فیلد ایمیل هم اخطار بده که این ایمیل قبلا ثبت نام شده. در واقع هیج اروری نمیده. و بگه که آدرس ایمیل باید معتبر باشد و در غیر این صورت ارور بده. الان هرچی بزنم ثبت نام میشه فقط نباید تکراری باشه.

الان یه سری ارور زیر فیلد ها تعریف کردم ولی همیشه این ارور ها هست و زمانه که فیلدی اشتباه باشه بجای اینکه ارور ظاهر شه، میره.

این یه سری از کدای فایل هست:

<form method="post" id="userRegistration">
                                    <div class="form-group">
                                        <input type="hidden"  class="referer" value="<?php echo wp_get_referer() ?: get_home_url()  ?> ">
                                    </div>
                                    <?php
                                    if(function_exists('wp_nonce_field')){
                                        echo '<div class="form-group">';
                                        wp_nonce_field('user_registration_action', 'user_registration_nonce');
                                        echo '</div>';
                                    }
                                    ?>

<div class="form-group">
                                        <label for="register_username" class="control-label"><?php esc_html_e('Username', Khadamaator::NAME); ?></label>
                                        <input type="text" name="register_username" id="register_username" class="form-control username" aria-describedby="register_username_help_block">
                                        <span id="username_help_block" class="help-block">نام کاربری باید لاتین باشد.</span>
                                    </div>
                                    <div class="form-group">
                                        <label for="register_password" class="control-label"><?php esc_html_e('Password', Khadamaator::NAME); ?></label>
                                        <input type="password" name="register_password" id="register_password" class="form-control password" aria-describedby="register_password_help_block">
                                        <span id="password_help_block" class="help-block">رمز عبور باید حداقل 6 کاراکتر باشد.</span>
                                    </div>
                                    <div class="form-group">
                                        <label for="register_email" class="control-label"><?php esc_html_e('Email', Khadamaator::NAME); ?></label>
                                        <input type="text" name="register_email" id="register_email" class="form-control email" aria-describedby="register_email_help_block">
                                        <span id="email_help_block" class="help-block">هر ایمیل تنها یکبار میتواند ثبت شود.</span>
                                    </div>

<button type="submit" class="btn btn-sm btn-primary" data-loading-text="<i class='fa fa-spinner fa-spin '></i> در حال ارتباط" ><?php esc_html_e('Signup', Khadamaator::NAME); ?></button>
                                </form>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

با استفاده از جاوا اسکریپت و جی کوئری می شه امکاناتی که شما میخواهید ایجاد کرد

میتونم با هزینه براتون انجام بدم

در صورت تمایل بصورت خصوصی در تماس باشید

موفق و پیروز باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ariux
      سلام دوستان ، من با استفاده از این مقاله اقدام به تعبیه ورود و ثبت نام در سایتم کردم ، اما با مشکلی رو به رو شدم .
      مشکل در واقع این هستش که فرم به خوبی کار میکنه و کاربر ورود ؛ و یا ثبت نام رو انجام میده اما صفحه به صورت اتوماتیک ری لود / ری فرش نمیشه تا اطلاعات کاربر لاگین شده رو نمایش بده .
      البته بعد از ری فرش صفحه توسط بروزر اطلاعات کاربر نمایش داده میشه اما مشکل همینجاست که ری لود باید اتوماتیک انجام بشه و نه توسط کاربر . 
      مورد عجیب اما این هستش که تمام مواردی که عرض کردم روی سایت آنلاین بروز پیدا میکنه و روی نسخه لوکال که توسط wamp ایجاد شده ، تمام موارد بدون کوچکترین مشکلی کار میکنند و جواب میدهند .
      این کدهایی هستش که بنده کمی شخصی سازیشون کردم اینجا قرار میدم ، امیدوارم دوستی بتونه کمک بکنه 

function auth_user_login($user_login, $password, $login) { $info = array(); $info['user_login'] = $user_login; $info['user_password'] = $password; $info['remember'] = (isset( $_POST['rememberme'] ) && true == $_POST['rememberme'] ? true : false); $userdata = get_user_by('login', $info['user_login']); $result = wp_check_password($info['user_password'], $userdata->data->user_pass, $userdata->data->ID); if ( $result ) { auto_login( $userdata ); echo json_encode(array('loggedin'=>true, 'message'=>__('ورود موفقیت امیز بود ، در حال بارگذاری'))); } else { echo json_encode(array('loggedin'=>false, 'message'=>__(' اطلاعات وارد شده نادرست می باشد! '))); } die(); } function auto_login( $user ) { if ( !is_user_logged_in() ) { $user_id = $user->data->ID; $user_login = $user->data->user_login; wp_set_current_user( $user_id, $user_login ); wp_set_auth_cookie( $user_id ); } }  
      jQuery(document).ready(function ($) { // Display form from link inside a popup $('#pop_login, #pop_signup').on('click', function (e) { formToFadeOut = $('form#register'); formtoFadeIn = $('form#login'); if ($(this).attr('id') == 'pop_signup') { formToFadeOut = $('form#login'); formtoFadeIn = $('form#register'); } formToFadeOut.fadeOut(100, function () { formtoFadeIn.fadeIn(); }) return false; }); // Display lost password form $('#pop_forgot').click(function(){ formToFadeOut = $('form#login'); formtoFadeIn = $('form#forgot_password'); formToFadeOut.fadeOut(100, function () { formtoFadeIn.fadeIn(); }) return false; }); // Close popup $(document).on('click', '.close-any, .close', function () { $('form#login, form#register, form#forgot_password').fadeOut(100, function () { $('.close-any').remove(); }); return false; }); // Show the login/signup popup on click $('#show_login, #show_signup').on('click', function (e) { $('[canvas]').prepend('<div class="close-any"></div>'); if ($(this).attr('id') == 'show_login') $('form#login').fadeIn(100); else $('form#register').fadeIn(100); e.preventDefault(); }); // Perform AJAX login/register on form submit $('form#login, form#register').on('submit', function (e) { if (!$(this).valid()) return false; $('p.status', this).show().text(auth_script_object.loadingmessage); action = 'ajaxlogin'; username = $('form#login #username').val(); firstName = ''; lastName = ''; rememberme = ''; email = ''; password = $('form#login #password').val(); security = $('form#login #security').val(); if ($(this).attr('id') == 'register') { action = 'ajaxregister'; username = $('#signonname').val(); firstName = $('#signonfirstname').val(); lastName = $('#signonlastname').val(); password = $('#signonpassword').val(); email = $('#email').val(); security = $('#signonsecurity').val(); } ctrl = $(this); $.ajax({ type: 'POST', dataType: 'json', url: auth_script_object.ajaxurl, data: { 'action': action, 'username': username, 'password': password, 'email': email, 'firstName': firstName, 'lastName': lastName, 'security': security }, success: function (data) { $('p.status', ctrl).text(data.message); if (data.loggedin == true) { document.location.href = auth_script_object.redirecturl; window.location.reload(true); } } }); e.preventDefault(); }); // Perform AJAX forget password on form submit $('form#forgot_password').on('submit', function (e) { if (!$(this).valid()) return false; $('p.status', this).show().text(auth_script_object.loadingmessage); ctrl = $(this); $.ajax({ type: 'POST', dataType: 'json', url: auth_script_object.ajaxurl, data: { 'action': 'ajaxforgotpassword', 'user_login': $('#user_login').val(), 'security': $('#forgotsecurity').val(), }, success: function (data) { $('p.status', ctrl).text(data.message); } }); e.preventDefault(); return false; }); // Client side form validation if ($("#register").length) $("#register").validate( { rules: { password2: { equalTo: '#signonpassword' } } } ); else if ($("#login").length) $("#login").validate(); if ($('#forgot_password').length) $('#forgot_password').validate(); });  
      ممنون از شما
    • توسط shayan.m
      سلام
      دوستان در یک وب سایت چند فروشنده محصولات هست و می خواهم باهاشون ارتباط بر قرار کنم راه حلی دارید با ابزار inspect element یا... یا ابزار و برنامه دیگری بتونم شماره تلفن یا ایمیل فروشنده را پیدا کنم و باهاشون ارتباط بر قرار کنم؟
    • توسط alimelody
      درود به همگی دوستان و اساتید عزیز 
      آقا من خیلی جستجو کردم داخل انجمن و خیلی مطلبم دیدم اما متاسفانه به هیچ نتیجه‌ای نرسیدم
      من میخوام کابران سایتم زمان ثبت نام با استفاده از ارسال کد پیامک وارد بشن
      البته من پنل raygansms.com رو با یه شماره اختصاصی خریداری کردم
      یه شماره اختصاصی هم خریداری کردم و وب سرویسم فعال شده و تستم کردم و جواب گرفتم
      و بعد از فعالسازی، توی یکی از صفحات بلاگ مربوط پنل پیامک دوتا افزونه بود یکی دیجیت اگه اشتباه نگفته باشم و یکی هم wp sms بود که دانلود و نصب 
      الان فقط یه مشکلی دارم
      میخوام بدونم آیا میتونم فیلدهای اورجینال وردپرس (که با عنوان ایمیل هستش) مربوط به ثبت نام و عضویت رو تبدیل به عضویت پیامکی کنم؟ 
      یعنی دقیقا نمای فیلدها همونا باشه ولی بجای ایمیل گزینه موبایل باشه؟ 
      و یا افزونه ای هستش که به سادگی فیلدهای وردپرس باشه 
      چون افزونه دیجیت رو که نصب کردم، انگار نسخه نال شده ست و کد لایسنس روش بود و زیرشم نوشته بود که توسط تیم پرشین اسکریپت قفلش باز شده
      ولی وقتی این افزونه رو واسه ثبت نام کاربران میذارم کلا پروسه ثبت نامش میره توی یک فضای دیگه و کلا از حالت قالبم خارج میشه و صفحه مخصوص به افزونه میاد که مربوط به افزونه هستش
      همچیش عالیه ولی آیا امکانش که یا خودش فیلد وردپرس رو جایگزین فیلد افزونه کنم که یه صفحه ساده باشه و یا افزونه ای هستش که این کارو برام انجام بده
      کلی مطلب دیدم ولی هیچکدوم اون چیزی که من دنبالشم نبود متاسفانه 
      ممنون میشم راهنماییم کنید 
      ممنون از لطفتون 
    • توسط webdeveloper98
      سلام
      من می خوام نوشته های مربوط به ( بر فرض ) 5 دسته رو به صورت Grid روی صفحه اصلی نمایش بدم.
      <?php $my_query = new WP_Query('showposts=10&cat=2'); while ($my_query->have_posts()): $my_query->the_post(); $do_not_duplicate = $post->ID;?> <div class="post-img"> <?php the_post_thumbnail('medium'); ?>  </div> <br> <div class="post_title"> <a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a> <?php endwhile; ?> </div> <br><br> <div class="text_post_grid"> <?php the_content_rss('', TRUE, '', 35); ?> </div> </div> با این کد تونستم یه دسته بندی رو نمایش بدم و مشکلی نیست 
      اما الان می خوام چن تا دسته بندی رو نشون بدم !

فرض کنید سه ردیف می خوام تعریف کنم و در هر ردیف نوشته های یک دسته بندی رو نمایش بدم !
      ممنون
    • توسط webdeveloper98
      سلام
      خسته نباشید
      من در حال طراحی قالب برای خودم هستم 
      یک مشکلی دارم !
      می خواستم نوشته های هر دسته بندی که می خوام رو در صفحه اصلی به صورت Grid نمایش بدم !
      هر جور انجام دادم نشد!
      به این شکل هستش
      زیر هم میاره 
      من تو حالت انتخابی براتون screen گرفتم تا متوجه بشین

دوستان اگر راه حلی می دونین بهم بگید !
      کد من اینه :
      <?php get_header(); if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?> <div class="post-grid container"> <article> <h2><a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title() ?></a></h2> <?php the_content() ?> </article> </div> <?php endwhile; else : echo ' هیچ نوشته ای وجود ندارد'; endif; get_footer(); ?> برای Css هم :
      transform: translate(-50%, -50%) scale(1.2); } .post-grid article .title { color: #6362fb; font-size: 18px; margin: .75rem 0 .25rem 0; } .post-grid article .date { color: #8c9199; font-size: 16px; margin: 0 0 .25rem 0; } .post-grid article p { color: #59596b; } .post-grid article a:hover .image div { -webkit-filter: grayscale(0.3); filter: grayscale(0.3); opacity: .3; } .post-grid article a:hover .image span { -webkit-transform: translate(-50%, -50%); transform: translate(-50%, -50%); opacity: 1; } css مشکلی نداره و دقیق هم هست اما مشکل داخل php هست 
      لطفا راهنماییم کنید