یک دو سه

پیدا کردن نام کاربری و رمز هاست میزبان وردپرس شرکتمان

3 پست در این موضوع قرار دارد

من چند روز است که به استخدام یک شرکت در آمده ام کارمند قبلی نام کاربری و پسورد ورود به وردپرس سایت شرکت را به من داده و رفته است حالا من می خواهم وارد پنل هاستی که ورد پرس سایت شرکت روی آن است شوم اما می گوید نام کاربری و پسورد اشتباه است به کارمند قبلی شرکت هم دسترسی ندارم و میزبان هاست هم جواب درستی نداد و کارمند قبلی سایت را با نام شخص خودش هاست و دامنه را ثبت کرده است مدیر عامل شرکت هم اصرار دارد وارد پنل هاست شوم آیا راهی هست ؟ لطفا دوستان کمک کنید ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در ۱ ساعت قبل، یک دو سه گفته است :

من چند روز است که به استخدام یک شرکت در آمده ام کارمند قبلی نام کاربری و پسورد ورود به وردپرس سایت شرکت را به من داده و رفته است حالا من می خواهم وارد پنل هاستی که ورد پرس سایت شرکت روی آن است شوم اما می گوید نام کاربری و پسورد اشتباه است به کارمند قبلی شرکت هم دسترسی ندارم و میزبان هاست هم جواب درستی نداد و کارمند قبلی سایت را با نام شخص خودش هاست و دامنه را ثبت کرده است مدیر عامل شرکت هم اصرار دارد وارد پنل هاست شوم آیا راهی هست ؟ لطفا دوستان کمک کنید ممنون

اگر به هاست دسترسی دارید میتوانید وارد وردپرس شوید

ولی اگر به هاست و به وردپرس دسترسی ای ندارید هیچکاری نمیتونید بکنید

مگر اینکه با هاستینگ مربوطه تماس بگیرید و ازشون کمک بخواید

ویرایش شده در توسط yaali
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، یک دو سه گفته است :

اگر به شرکتی که هاست ازش تهیه کردید دسترسی دارید پس مشخصات هاست و دارید.

اگرم یوزر و رمز وردپرس رو ندارید از فراموشی رمز جوملا استفاده کنید و از دیتابیس رمز و ریست کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری