رفتن به مطلب

ایجاد شناسنامه برای رمان

پست های پیشنهاد شده

در 6 ساعت قبل، رمان ایران گفته است :

سلام دوستان خوبید کسی می تونه به من در ایجاد شناشنامه رمان مثل این سایت کمک کند .

http://www.negahdl.com/دانلود-داستان-کوتاه-عهدی-که-شکست/

سلام 

دوست گرامی لینکی که پیوست کرده اید با خطای 404 مواجه میشه. لطفا آدرس رو اصلاح کنید. یا از بخش مورد نظر اسکرین شات قرار بدید. 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

سلام 

دوست گرامی لینکی که پیوست کرده اید با خطای 404 مواجه میشه. لطفا آدرس رو اصلاح کنید. یا از بخش مورد نظر اسکرین شات قرار بدید. 

Capture12345GSV.PNG

ویرایش شده توسط رمان ایران
لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، رمان ایران گفته است :

Capture12345GSV.PNG

برای درست کردن چنین باکسی در زیر نوشته ها یا پست ها باید چند تا کار رو انجام بدید:

1- برای اینکه بتونید تو نوشته این اطلاعات رو پر کنید ابتدا باید توسط زمینه ها دلخواه یا Custom Fields یا متا باکس ها این قابلیت رو به نوشته های وردپرس اضافه کنید.

2-تو صفحه ای که مقاله نمایش داده میشه. معمولا صفحه single.php هست. البته اگه قالبی که استفاده میکنید پیچیده کدنویسی نشده باشه. باید چک کنید که مثلا اگه چنین فیلدهایی برای پستی که داره لود میکنه ست شده بود پایین نوشته بیاد و چاپشون کنه. حالا تو این مرحله میتونید ساختار html رو مشخص کنید و استایل دهی کنید که مثلا این فیلدهایی که پر شده به چه صورت باشه.

این عبارت (آموزش افزودن زمینه ها دلخواه به پست ها در وردپرس) رو در گوگل سرچ کنید. اطلاعات بیشتری در خصوص زمینه های دلخواه تو نتایج میاد که میتونید استفاده کنید.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

برای درست کردن چنین باکسی در زیر نوشته ها یا پست ها باید چند تا کار رو انجام بدید:

1- برای اینکه بتونید تو نوشته این اطلاعات رو پر کنید ابتدا باید توسط زمینه ها دلخواه یا Custom Fields یا متا باکس ها این قابلیت رو به نوشته های وردپرس اضافه کنید.

2-تو صفحه ای که مقاله نمایش داده میشه. معمولا صفحه single.php هست. البته اگه قالبی که استفاده میکنید پیچیده کدنویسی نشده باشه. باید چک کنید که مثلا اگه چنین فیلدهایی برای پستی که داره لود میکنه ست شده بود پایین نوشته بیاد و چاپشون کنه. حالا تو این مرحله میتونید ساختار html رو مشخص کنید و استایل دهی کنید که مثلا این فیلدهایی که پر شده به چه صورت باشه.

این عبارت (آموزش افزودن زمینه ها دلخواه به پست ها در وردپرس) رو در گوگل سرچ کنید. اطلاعات بیشتری در خصوص زمینه های دلخواه تو نتایج میاد که میتونید استفاده کنید.

شما می توانید برای من انجام بدهید تا کدنویسی را قشنگ یاد بگیرم 

لینک به ارسال
در هم اکنون، رمان ایران گفته است :

شما می توانید برای من انجام بدهید تا کدنویسی را قشنگ یاد بگیرم 

شما طبق همین توضیحاتی که خدمتتون گفتم برید دنبالش و کارتون رو انجام بدید. هر بخشش رو مشکلی داشتید تو انجمن مطرح کنید تا من یا سایر دوستان بتونیم راهنماییتون کنیم.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

شما طبق همین توضیحاتی که خدمتتون گفتم برید دنبالش و کارتون رو انجام بدید. هر بخشش رو مشکلی داشتید تو انجمن مطرح کنید تا من یا سایر دوستان بتونیم راهنماییتون کنیم.

چشم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...