رفتن به مطلب

چند سوال ابتدایی

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من به تازگی وارد حوزه طراحی وب شده ام، چند سوال دارم:

1. وقتی من سایتی را طراحی کنم و می فروشم چه کارهایی برای خریدار باید انجام بدم؟ هاست و دامنه به عهده من هست؟ قرار دادن محتوا؟ آموزش کار با صفحه مدیریت وردپرس؟

2. سایت به صورت کلی فروخته میشه یا سالانه خریدار باید یه هزینه ای رو بده؟

3. من اگر قالبی رو بخرم چند بار می تونم ازش استفاده کنم؟ میشه با خرید یک قالب چند سایت را بفروشم؟ اصلا سایت فروشنده قالب به من اجازه چنین کاری را می دهد؟

لینک به ارسال

سلام

1- بستگی به نحوه کارکرد شما داره و اینکه کارفرمای شما شخصی هستش یا شرکتی معمولاً شرکتی ها نیاز به آموزش با مدیریت وردپرس و هاست و دامنه  دارند که تمام موارد به شما بستگی داره که توی قرار داد که میبندید چه چیزهایی خواسته شده و به چه صورت انجام میشه به صورت رایگان یا با هزینه و ...

2- باز هم این به شما بستگی داره ممکنه شما یه مدیریت محتوا درست میکنید به صورت اختصاصی و کدش میکنید که به صورت سالانه ماهانه و ... نیاز به اشتراک هستش یا ممکنه شما یه قالب مثلاً برای مدیریت محتوا وردپرس درست میکنید که قالب یه هزینه داره پشتیبانی قالب یه هزینه دیگه ! تمام سوال های شما به خودتون و نحوه کارتون بستگی داره دوست عزیز ....

3 - اگر بخوایم لایسنس و حق کپی رایت در نظر بگیریم قالبی یا هر وسیله دیگه که لایسنس داره و حق کپی رایت داره شما نمیتونید اونرو به اشتراک بذارید و بفروشید اگر نخوایم این مورد رو در نظر بگیریم شما یه قالب میخری 100 تا سایت میاری روش بالا .. دیگه به خودتون مربوطه این مورد ...

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون 

پس با این توضیحات شما، به ازای هر سایت یک قالب باید بخرم؟ 

ببخشید من چون سعی می کنم کپی رایت رو رعایت کنم شاید سوالم خیلی ساده باشه، اصلا این درسته که من یه قالب بخرم بعد یه محتوایی رو روش بارگذاری کنم بعد اونو بفروشم؟ 

لینک به ارسال

سلام مجدد

بله قبلش هم از خریدار میتونید بپرسید که از قالب میشه روی سایت ها و دامنه های دیگه استفاده بشه یا خیر اگر راضی بودند که با یه قالب 100 تا سایت میارید بالا ...

در کل همانطوری که گفتم این موارد بستگی به خودتون داره .

در صورت کپی رایت هر  قالب هم باید از خود فروشنده سوال کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...