رفتن به مطلب

تغییر نوع لینک از ماه و نام به نام نوشته

yasweb

پست های پیشنهاد شده

با سلام .

بنده مطالبی رو در گذشته انتشار دادم و با توجه به اینکه نوع پیوندها بر روی ( ماه و نام ) قرار داشت لینکهایی با همین نوع تولید کرده .

اما الان متوجه شدم که این نوع لینکها برای سایتهای نظیر سایتهای خبری مناسبه . و الان میخوام از ماه و نام به نام نوشته پیوندها رو تغییر بدم .

سئوال : چطور میتونم لینکهای جدید رو به صورت نام نوشته انتشار بدم ، در حالیکه مطالب قبلی به همون صورت قبل و یعنی ماه و نام باقی بمونه ؟ تا ورودیهای قبلیم هم خراب نشه .

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، yasweb گفته است :

چه افزونه ای رو پیشنهاد میکنید ؟

مطالب من زیاد هست و نمیتونم همشون رو ریدایرکت 301 بدم .

هیچ افزونه ای نیست که دو نوع ساختار پیوند یکتا برای پست ها رو هندل کنه یا باید تغییر بدید ساختار رو و سپس ریدایرکت 301 انجام بشه یا باید اون چیزی که گفتید من بعد ساختار یه شکل دیگه باشه اختصاصا براتون کدنویسی بشه اگر ممکن باشه.

لینک به ارسال

سلام

کلا برای این نوع از تغییرها که احتمال از دست رفتن لینک‌ها در گوگل وجود داره، یه راه حل ساده هست

به مدت تقریبا ۱ ماه ساختار پیوندهای یکتا رو بر روی حالت پیش‌فرض تغییر بدید

بعد از مدت گفته شده می‌تونید بدون هیچ نگرانی ساختار پیوند یکتا رو هر طور خواستید تغییر بدید

در مورد مدت، شما می‌تونید با بررسی لینک‌های سایت‌تون در گوگل متوجه بشید که آیا آدرس صفحات در اینکس گوگل تغییر کرده یا نه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...