رفتن به مطلب

پیدا کردن ویروس در افزونه ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان یه موردی هست که برخی از سایت ها رو که حالا من اسمش رو نمیبرم اینجا اما اگر کسی مایل بود در پی وی میتونم بگم براشون کدوم سایت هست افزونه هایی که در اختیار قرار میده برای فروش من یکیشون رو که رو یکی از هاست هام نصب کردم در جا فایروال گرفتش بخاطر اینکه (‌بک دور ) داشتش !‌

حالا مورد اینجاس سایتی هست که بتونم این افزونه هایی که داریم رو در اون آپلود کنیم و اون اسکن کنه ببینه ویروس داره یا نه ؟ 

یا راه و روشی اگر هستش ممنون میشم کمکم کرده باشید . 

لینک به ارسال

سلام. افزونه شما کارش چی بوده ؟ سیستم لایسنس گذاری داشت ؟ یا سروری که با اون اطلاعات رد و بدل کنه.

صرف اینکه انتی ویروستون بهش گیر داده نمیشه گفت که فایل ویروسی هست. مگر اینکه اسیبی به فایل های دیگه توی محیط ازمایشیتون رسونده باشه یا همچین چیزی.

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، فرحان گفته است :

سلام. افزونه شما کارش چی بوده ؟ سیستم لایسنس گذاری داشت ؟ یا سروری که با اون اطلاعات رد و بدل کنه.

صرف اینکه انتی ویروستون بهش گیر داده نمیشه گفت که فایل ویروسی هست. مگر اینکه اسیبی به فایل های دیگه توی محیط ازمایشیتون رسونده باشه یا همچین چیزی.

افزونه یوزر پرو و اشتراک طلایی  هستش 
که هر جفتش رو من نصب کردنی فایروال تشخیص داد بک دور داره و جلوشونو گرفت 
سایتی هم هست که بشه توش افزونه اینا رو آپلود کرد اینجور مشکلاتش رو بگه ؟ 

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، reza.th گفته است :

افزونه یوزر پرو و اشتراک طلایی  هستش 
که هر جفتش رو من نصب کردنی فایروال تشخیص داد بک دور داره و جلوشونو گرفت 
سایتی هم هست که بشه توش افزونه اینا رو آپلود کرد اینجور مشکلاتش رو بگه ؟ 

به احتمال زیاد مساله سیستم لایسنس گذاری اون سایت هست.

سایتی که این کار رو بکنه ندیدم (شاید باشه) اما افزونه worldfence قسمتی داره که کل فایل ها رو اسکن میکنه و کدهایی که مخرب ممکنه باشن رو لیست میکنه.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، فرحان گفته است :

افزونه worldfence قسمتی داره که کل فایل ها رو اسکن میکنه و کدهایی که مخرب ممکنه باشن رو لیست میکنه.

خب این افزونه زمانی اسکن میکنه که افزونه نصب شده باشه 
من میخوام قبل از نصب  معلوم بشه واسم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...