رفتن به مطلب

خطای the page isn't redirecting properly

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان،

من بعد از اینکه سایتم رو منتشر کردم بعد از مدتی متوجه شدم که وقتی کسی می خواد از سایت دیدن کنه با خطای the page isn't redirecting properly یا site redirectedyou too many times مواجه میشن و نمی تونن سایت رو ببینن. جالب اینجاست که خودم هیچ مشکلی ندارم و هم با تبلت و هم لپ تاپ به راحتی وارد سایت میشم. https://mandegarweb.com/خطای-webpage-has-a-redirect-loop-در-بارگزاری-صفحات-وردپرس/ این مقاله رو هم خوندم ولی اگر واقعا مشکل از اون افزونه باشه نمی تونم به تاریخ قبل از نصبش ریستور کنم چون بیشتر از 90 درصد سایت بعد از نصب افزونه ساخته شده. راه حل بهتری اگه دارید ممنون میشم راهنمایی کنید. 

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

آره درسته یه لوپی داره.

ولی لوپه جوریه که نمیتونم متوجه بشم از وب سرروه یا از PHP.

باید چیکار کنم؟ به نظرت درست میشه؟ جالب اینجاست که واسه خودم و بعضی از دوستان دیگه باز میشه !!!!!!! یعنی اونایی که از یک ISP استفاده می کنیم براشون مشکلی نیست ولی بقیه باهاش مشکل دارن

ویرایش شده توسط shisan79
لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، shisan79 گفته است :

باید چیکار کنم؟ به نظرت درست میشه؟ جالب اینجاست که واسه خودم و بعضی از دوستان دیگه باز میشه !!!!!!! یعنی اونایی که از یک ISP استفاده می کنیم براشون مشکلی نیست ولی بقیه باهاش مشکل دارن

باید بررسی بشه.

اینطوری نمیتونم بگم میشه کاری کرد یا نه.

از طریق خصوصی برام مشخصات بفرست.

لینک به ارسال

متوجه شدم که مشکل از یکی از افزونه هاست. چون وقتی اسم پوشه افزونه رو عوض کردم سایت درست شد. حالا دارم یکی یکی افزونه ها رو بررسی می کنم. اگه درست شد میگم مشکل از کجا بود اگر هم دست نشد که باز مزاحم میشم.

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، shisan79 گفته است :

مشکل از افزونه 2 زبانه سایت بود. چون برای صفحه اصلی زبان تعیین نکرده بودم بین 2 زبان لوپ میشد. حالا درست شده

خدا رو شکر که حل شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...