رفتن به مطلب

نحوه فراخوانی فایل css

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک افزونه نصب کردم که یه breadcrumb به سایت اضافه میکنه. ولی این افزونه هیچ فایل css ای نداره. یعنی فقط پی اچ پی هست و به همین دلیل ظاهر جالبی نداره. من براش یه استایل نوشتم و حالا میخوام بدونم چه طوری میتونم این فایل css‌ رو به افزونه اضافه کنم؟ باید استایل رو در فایل php فراخوانی کنم ولی به کدوم فایل پی اچ پی و چطوری؟

(فارغ از بحث breadcrumb و افزونه، این برام سوال چالش‌برانگزیز شده چون چند تا راه استفاده کردم جواب نداد.)

ممنون از پاسخگویی

ویرایش شده توسط shirin010101
لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، shirin010101 گفته است :

سلام

من یک افزونه نصب کردم که یه breadcrumb به سایت اضافه میکنه. ولی این افزونه هیچ فایل css ای نداره. یعنی فقط پی اچ پی هست و به همین دلیل ظاهر جالبی نداره. من براش یه استایل نوشتم و حالا میخوام بدونم چه طوری میتونم این فایل css‌ رو به افزونه اضافه کنم؟ باید استایل رو در فایل php فراخوانی کنم ولی به کدوم فایل پی اچ پی و چطوری؟

(فارغ از بحث breadcrumb و افزونه، این برام سوال چالش‌برانگزیز شده چون چند تا راه استفاده کردم جواب نداد.)

ممنون از پاسخگویی

سلام 

ساده ترین راه اینه که کد های استایلی که نوشتید رو از پنل مدیریت بخش نمایش-> سفارشی سازی-> بخش css های اضافه قرار بدید و خروجی رو مشاهده کنید.

همچنین اگه خواستید کدهای استایل رو تو یه فایل جدا بزارید و به افزونه اضافه کنید میتونید از تابع wp_enqueue_style استفاده کنید به این شکل:

add_action('wp_enqueue_style', function(){
		wp_enqueue_style('mystyle.css', plugins_url('مسیر فایل در پوشه پلاگین/mystyle.css', __FILE__));
});

موفق باشید...

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

سلام 

ساده ترین راه اینه که کد های استایلی که نوشتید رو از پنل مدیریت بخش نمایش-> سفارشی سازی-> بخش css های اضافه قرار بدید و خروجی رو مشاهده کنید.

همچنین اگه خواستید کدهای استایل رو تو یه فایل جدا بزارید و به افزونه اضافه کنید میتونید از تابع wp_enqueue_style استفاده کنید به این شکل:

wp_enqueue_style('mystyle.css', plugins_url('مسیر فایل در پوشه پلاگین/mystyle.css', __FILE__));
});

موفق باشید...

ممنون بابت وقتی که گذاشتید و پاسخ دادید

من از بخش سفارشی سازی نمیخوام قرار بدم چون سفارشی سازی فایل style.css رو تغییر میده و من نمیخوام اون فایل تغییر کنه.

من میخوام از روش دومی که فرمودید استفاده کنم. منتها به همون شکل که نوشتید کد رو قرار دادم ولی نشد. من این کد رو در فایل breadcrumb-navxt.php در ابتداش قرار دادم. ولی عمل نکرد. به این شکل:

wp_enqueue_style('breadcrumb.css', plugins_url('/wp-content/plugins/breadcrumb-navxt/breadcrumb.css', __FILE__));
});

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

این کد رو به کدوم فایل اضافه میکنید؟

توی مسیر /wp-content/plugins/breadcrumb-navx فایلی به نام breadcrumb-navxt.php  هست که من به ابتدای این فایل اضافه کردم کد رو. خودِ فایل CSS رو هم که ساختم (به نام breadcrumb.css) در همون مسیر قرار دادم. تصاویر رو پیوست کردم ملاحظه بفرمایید. 

POST.jpg

POST-1.jpg

لینک به ارسال
در 58 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

این حرکت اشتباهه باید در قالب یه پلاگین جدا تنظیماتون رو اضافه کنید.

اون فایل CSS بفرستید پلاگینش رو براتون بفرستم.

فایل css رو پیوست کردم. ولی منظورتون رو متوجه نشدم. میشه بیشتر توضیح بدید؟

و اینکه آیا به جز این روش، روشی نیست؟ یعنی بدون نصب پلاگین با دستکاری کدها نمیشه این کار رو کرد؟

breadcrumb.css

لینک به ارسال
در 59 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

نگران نباشید نصب این پلاگین سنگین نمیکنه سایت شما رو.

breadcrumb-style.zip

موفق باشید

سپاسگزارم ولی این پلاگین مشکل رو برطرف نکرد.

نکته اینجاست که من نمیخوام breadcrumb در صفحه‌ی اول سایت نشون داده بشه. چون ظاهر جالبی ایجاد نمی‌کنه. ولی من این رو برطرف کردم و کاری کردم که breadcrumb برای صفحه‌ی اول نمایش داده نشه.

اما از اونجا که breadcrumb در یک div نمایش داده میشه،  وقتی کد css رو در فایل style.css اضافه میکنم، این استایل رو بر روی اون div اعمال می‌کنه که تا اینجا منطقیه. اما مشکل اینجاست که اون div در صفحه اول هم نمایش داده میشه. یعنی خود breadcrumb (لینک‌ها) نمایش داده نمیشه. اما استایلِ دیوِش نمایش داده میشه. مثلا من بک گراندِ breadcrumb رو رنگی کردم. وقتی css‌ رو به style.css اضافه می‌کنم، درسته که خود breadcrumb در صفحه اول نمایش داده نمیشه ولی بک‌گراند رنگی نشون داده میشه.

به همین دلیل من خواستم طوری این فایل css‌ رو اعمال کنم که در فایل style.css اعمال نشه تا روی صفحه اول تاثیر نگذاره. اما این پلاگینی که دادید هم این مشکل رو برطرف نمیکنه.

آیا روش دیگه‌ای وجود داره؟

لینک به ارسال

توی فایل index.php پلاگینی که بهتون دادم یه همچین کدی هست:

add_action('wp_enqueue_scripts', function() {

$dir = plugin_dir_url(__FILE__).'breadcrumb.css';
	wp_register_style('mehran-breadcrumb-style', $dir, array(), (string) filemtime(plugin_dir_path(__FILE__).'style.css'));
	wp_enqueue_style('mehran-breadcrumb-style');

});

اینو بکنیدش این:

wp_register_style('mehran-breadcrumb-style', $dir, array(), (string) filemtime(plugin_dir_path(__FILE__).'breadcrumb.css'));
	if(!is_home() || !is_fornt_page())

});

دیگه به صفحه اصلی اضافه نمیشه استایل.

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

توی فایل index.php پلاگینی که بهتون دادم یه همچین کدی هست:

wp_register_style('mehran-breadcrumb-style', $dir, array(), (string) filemtime(plugin_dir_path(__FILE__).'style.css'));

});

اینو بکنیدش این:

wp_register_style('mehran-breadcrumb-style', $dir, array(), (string) filemtime(plugin_dir_path(__FILE__).'breadcrumb.css'));

});

دیگه به صفحه اصلی اضافه نمیشه استایل.

متاسفانه این هم نشد! باز هم در صفحه اول نشون میده استایل رو.

جالبه با توجه به خط

من خودم انتظار داشتم دیگه در صفحه اول نشون داده نشه.

من واقعا روم نمیشه بهتون بگم اشکال از کجاست (:

ولی در کل ممنونم ازتون

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

عجیبه.

آدرس سایت رو ارسال کنید.

درست شد (:

با اجازتون یه قسمت از کد رو تغییر دادم درست شد.

در کد بالا قسمت || رو به && تغییر دادم.

ولی در کل بی نهایت از شما و وقتی که گذاشتید سپاسگزارم.

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، shirin010101 گفته است :

درست شد (:

خدا رو شکر

در 8 دقیقه قبل، shirin010101 گفته است :

با اجازتون یه قسمت از کد رو تغییر دادم درست شد.

فقط واسه اینکه کد واسه من ملموس شه بی زحمت این شکلیش کنید.

if(!is_home())
نقل قول

ولی در کل بی نهایت از شما و وقتی که گذاشتید سپاسگزارم.

خواهش میکنم.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...