4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

کسی میدونه برای حفظ رتبه سایت در یک کلمه کلیدی چه باید کرد؟ من برای یه کلمه کلیدی یک مطلب نوشتم و صفحه اول گوگل قرار گرفت و رفته رفته به صفحات بعدی گوگل رفت!

لطفا این رو هم کمک کنید که چطور بعضی سایت ها که خیلی هم مطلب ندارند و فقط معرفی محصول ساده هستند توی یکسری کلمات کلیدی رتبه اول هستند و اول هم میمونن؟ تبلیغات گوگل رو میدونم که از این دست نیستند.

سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، masoudch گفته است :

سلام دوستان

کسی میدونه برای حفظ رتبه سایت در یک کلمه کلیدی چه باید کرد؟ من برای یه کلمه کلیدی یک مطلب نوشتم و صفحه اول گوگل قرار گرفت و رفته رفته به صفحات بعدی گوگل رفت!

لطفا این رو هم کمک کنید که چطور بعضی سایت ها که خیلی هم مطلب ندارند و فقط معرفی محصول ساده هستند توی یکسری کلمات کلیدی رتبه اول هستند و اول هم میمونن؟ تبلیغات گوگل رو میدونم که از این دست نیستند.

سپاس

سلام

من توی سئو زیاد تجربه ندارم اما فکر میکنم دلیل نمایش صفحات مورد نظر شما در نتایج اول گوگل، این هست که Google PageRank بالاتری دارند

میتونی توی سایت هایی مثل www.prchecker.info و www.checkpagerank.net رنک اون صفحات رو بررسی کنی

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 3/9/2018 at 13:56، masoudch گفته است :

سلام دوستان

سپاس

مطالب رو بنظر من باید تازه کنین 
به طور مثال من جایی میخوندم  مثلا در سایت شما یک محصول گذاشتید به اسم فونت ایکس 

یکی اومده کامنت زده فونت ایکس رو نصب کردم من اما در فتوشاپ نمایش داده نمیشه 

شما علاوه بر اینکه به ایشون در قسمت نظرات جواب میدید 

باید در خود مطلبتون هم یه خط اضافه کنین که فونت ایکس در برنامه فتوشاپ به این صورت نمایش داده میشه 

یه بار فچ کنین مطلب رو گوگل بیاد نگاش کنه 

و یا مثلا گذاشتن یه پادکست در مطلب و یا یک کلیپ راجب اون مطلب که خودتون ساختید هم نزد گوگل اهمیت بالایی دارن که اگر بعدا اضافه کنین گوگل اهمیت بیشتری میده به اون مطلب 

البته اگر سایتتون تازه هست و دو سه ماه هست راه اندازی کردید ( سایت در هانی مون گوگل ) قرار میگیره و مطالبتون رو بالا بیاره 

ولی اگر ببینه مطلبی که گذاشتید به هر دلیل : مثل بونس ریت  بالایی داره یا کلیک خور کمی داره یا کلیک میخوره و بازدید کننده صفحه رو میبنده  و میره سایت دیگه ای رو نگا میکنه میکشه پایین مطلب رو 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک مورد دیگه هم هست ( که اگر خودتون خواستین کامنت گذاری کنین ) حتما رعایت این دو مورد رو کنید بیش از حد نکنین این کار رو یا پشت سر هم 
و یکی هم با مرورگر کروم نکنین این کار رو ( مثلا با فایرفاکس و آی پی رو عوض کنین ) 

چون کروم واسه خودشون و ریپورت دقیقی رو مت کات گفته بود که احتمال داره که بفرسته به گوگل اون وقت گوگل میفهمه که مدیر سایت داره کامنت اسپم میزنه و یه جورایی داره با خودش اونجا حرف میزنه 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط zuhair
      با سلام خدمت دوستان عزیز . 

آقا من یه موردی برام پیش اومده : وب سایتی دارم که تفاوتی در رتبه ی جستجوی عبارت مورد نظر در نتایج گوگل و کونسول گوگل دارد. 
      برای مثال در جستجوی عبارت مورد نظر رتبه 7 و 8 صفحه اول هست یا حتی پایین تر هم میاد ولی در کونسول رتبه از 3 هم پایین نیامده یعنی همیشه جز سه تای اول بوده. حتی کوئری های موجود رو هم رعایت میکنم مثل : device , country , page , query . با یه گوشی نگاه میکنم تفاوت داره با یه گوشی دیگه .
      ممنون میشم علت این تفاوت ها را بفرمایید 
      پیشاپیش از وقتی که میزارید کمال تشکر رو دارم
    • توسط Ali
      سلام
      پوسته پیشفرض 2011 با فونت زیبای فارسی، ویرایش شده وسئو شده میباشد.
      نسخه آنلاین این سایت توی سایت تایپ فعال هست که میتونین سایت رو آنلاین چک کنین. هیدینگ ها تنظیم شده میباشد. و پوسته مختص این سایت ویرایش شده، نسخه ای که فروخته میشه عینا همین نسخه هست و باقی تنظیمات و شخصی سازی اگر خواستید بایستی خودتون زحمتش رو بکشین و ما مسئولیتی نداریم.
      پوسته ساده هست اما خیلی سبک و دارای سئو قوی هست.
      برعلاوه بر صفحه اصلی، بقیه صفحات هم Valid هستند.
      پیش نمایش آنلاین: type74.ir

برای خرید تماس بگیرید  از طریق انجمن پیام خصوصی بدهید. 

0
    • توسط Ali

سلام
      پوسته پیشفرض 2011 با فونت زیبای فارسی، ویرایش شده وسئو شده میباشد.
      نسخه آنلاین این سایت توی سایت تایپ فعال هست که میتونین سایت رو آنلاین چک کنین. هیدینگ ها تنظیم شده میباشد. و پوسته مختص این سایت ویرایش شده، نسخه ای که فروخته میشه عینا همین نسخه هست و باقی تنظیمات و شخصی سازی اگر خواستید بایستی خودتون زحمتش رو بکشین و ما مسئولیتی نداریم.
      پوسته ساده هست اما خیلی سبک و دارای سئو قوی هست.
      برعلاوه بر صفحه اصلی، بقیه صفحات هم Valid هستند.
      پیش نمایش آنلاین: type74.ir
      هزینه: 30 ت

برای خرید تماس بگیرید

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، لطفا راهنمایی کنید که در یک مطلب حجم تمام تصاویر روی هم رفته باید چقدر باشه که بگیم تصاویر در این مطلب یا محتوا سئو شده اند؟
      با تشکر و سپاس
    • توسط eniac
      سلام چرا amp این دوتا سایت باهم فرق میکنه؟
      لینک اولی فقط قسمت مربوط به پست رو نشون میده ولی لینک دومی کل صفحه رو توی نسخه amp نشون میده.
      این یک صفحه amp سایت خودمه
      این برای همیار وردپرسه