رفتن به مطلب

سرعت بسیار پایین سایت و پیشخوان وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

حدود یه ساله که یه سایت وردپرسی زدم اما متاسفانه از ابتدای کار با مشکل سرعت پایین مواجه بودم حتا پس از نصب چندین افزونه  کش که بهترینش autoptimize بود و مشکل سرعت رو تا حدودی حل کرد اما تقریبا یه هفته پیش مجدد افت شدید سرعت پیدا کردم با اینکه نتایج   gtmetrix سایتم روی a و b هستش اما لود تایمم افتضاحه... هفته پیش یکی دوتا افزونه نصب کردم و مجددا غیر فعال کردم که ناگهان افت شدید سرعت پیدا کردم و متاسفانه نمیتونم توی پیشخوان و  روی سایت کار کنم

خواهشمندم راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، parsasecurity گفته است :

درود بر شما

www.parsasecurity.com

یکی مقدار TTFB بالاست بیش از 4 ثانیه هست.

یه مورد دیگه هم اینکه هنگام لود دو مورد از admin-ajax و wc-ajax لود میشه که میزان زمان زیادی رو به خودشون اختصاص دادن در حد 6 ثانیه.

و مورد بعدی هم اینکه یه درخواست برای دریافت یه فونت از گوگل 404 میده که بهتره حذف بشه اون درخواست البته تاثیر خاصی روی سرعت لود نداره.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

یکی مقدار TTFB بالاست بیش از 4 ثانیه هست.

یه مورد دیگه هم اینکه هنگام لود دو مورد از admin-ajax و wc-ajax لود میشه که میزان زمان زیادی رو به خودشون اختصاص دادن در حد 6 ثانیه.

و مورد بعدی هم اینکه یه درخواست برای دریافت یه فونت از گوگل 404 میده که بهتره حذف بشه اون درخواست البته تاثیر خاصی روی سرعت لود نداره.

موفق باشید

میشه بفرمایید این مشکلات رو چطور حل کنم؟

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، parsasecurity گفته است :

میشه بفرمایید این مشکلات رو چطور حل کنم؟

اون TTFB با مثلا افزونه Cache Enabler میتونه رفع و رجوع شه ولی اون دو مورد دیگه باید اختصاصا بررسی بشه کدهای سایت شما تا بشه فهمید چه خبره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...