رفتن به مطلب

مشکل در هاست دانلود و پوشه edd

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان

یک فروشگاه فایل طراحی شده با وردپرس دارم که برای فروش فایل از پلاگین EDD یا Easy digital download استفاده می کند. فروشگاه دارای یک هاست اصلی و یک هاست دانلودی می باشد که با پلاگین hacklog remote attachment به هاست دانلودی متصل شده و تمام فایل هایی که در سایت آپلود می شود به هاست دانلودی  و در پوشه public_html/upload انتقال می دهد. اما وقتی فایل های فروشی خود را در EDD آپلود می کنیم در همان هاست دانلود در روت هاست یک پوشه جدید به نام  upload ساخته و در آن قرار می دهد قرار می دهد. در صورتیکه قسمت رسانه وردپرس آدرس فایل http://dl.filebin.ir/upload/edd/2018/02/رابطه-بين-پذيرش-اجتماعي-و-ويژگي-هاي-شخصيتي-در-بين-دانشجويان-85ص-110ص.zip

به این صورت می باشد

ولی هاست دانلودم پوشه edd رو نمیسازه

دستی ساختم ولی وقتی میخواستم فایل رو دانلود کنم خطای not found  میده

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
  • مهدی عنوان را به مشکل در هاست دانلود و پوشه edd تغییر داده است

وقتی عکس آپلود میکنم میره تو فولدر  public_html قرار می گیره

ولی وقتی از طریق edd فایل آپلود می کنم تو روت یک فولدر به نام upload میسازه و داخل این فولدر فایلم ذخیره میشه

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام... این همه سایت فایل هست

یعنی هیچ کس از edd استفاده نکرده؟ یا اگه استفاده کرده به مشکل من برنخورده؟

یا اینکه اگه استفاده کرده و هاست دانلود هم داره چطوری فایل هاش رو آپلود می کنه؟

ممنون میشم بهم پاسخ بدید

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

این سوال رو باید تو پشتیبانی انگلیسی edd تو وردپرس انگلیسی بپرسید. اونجا تیم پشتیبانی قوی دارند و به احتمال زیاد کمکتون میکنند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...