• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
unid_user

hover
مشکل با hover در css

4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من میخوام وقتی روی تگ p در اصطلاح hover میکنم. محتوایی که در before نوشتم تغیرات دلخواه رو انجام بده. ولی اصلا کار نمیکنه! لطفا کمک کنید.

<div class="text-right text-border">
                <h4>آموزش ربات مسیرباب</h4>
                <p>
                  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
                </p>
              </div>

این هم از کدهای css

.text-border p::before {
  content: "مقاله آموزشی";
  position: absolute;
  width: auto;
  height: auto;
  background-color: darkgoldenrod;
  top: -10px;
  left: 5px;
  border-radius: 2px;
  z-index: -1;
  padding: 0px 10px;
}
.text-border p:hover .text-border p::before {
  top: -20px;
}

ویرایش شده در توسط masoudch
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. به این صورت بنویسید:

.text-border p:hover:before {
  top: -20px;
}

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

نمیشه برای تگ های img و h1 تا h6 از before و after استفاده کرد؟ من هرکاری کردم نمیگرفتن و باید به یه div قبل از اونها before و after می دادم؟؟!

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 دقیقه قبل، masoudch گفته است :

نمیشه برای تگ های img و h1 تا h6 از before و after استفاده کرد؟ من هرکاری کردم نمیگرفتن و باید به یه div قبل از اونها before و after می دادم؟؟!

به تگ img نمیشه Pseudo Element داد ولی به تگ های هدینگ (H1 تا H6) مشکلی نداره میشه داد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط koolfayfer
      سلام به همه
      بنده یه canvas دارم که توش بارش برف رو دارم برای مثال
      در کنار این یه سری دکمه دارم که میخوام وقتی دکمه ها هاور شد مقادیر مربوط به سرعت و تعداد بارش ها بیشتر بشه و آنهاور شد به حالت اولیه برگرده

دوستان راهی هست؟
    • توسط mk-73
      سلام خدمت دوستان عزیز؛من Boxهایی دارم که میخوام در صورت Hoverَشدن افکت هایی مانند لینک اوردم انجام بدم؛از پلاگین هایی استفاده کردند که نحوه استفاده از ان ها را نمیدانم؛ممنون میشم اگه کسی استفاده از این پلاگین ها را میداند بهم توضیح بده و یا اگربا روش های دیگر انجام میشود این کار را بهم بگه.
      با تشکر
    • توسط goldenflower
      سلام به همه دوستان
      سوالم اینه:
      مثلا ما سه تا div داریم به صورت زیر:

<div class="div-1">
      <div class="div-2">
      <div class="div-3">

در ابتدا هرسه دارای opacity:1 باشن یعنی حالت معمولی ، حالا من میخوام وقتی موس رفت روی یکی از این ها دوتا div دیگه opacity:0.8 داشته باشن. یعنی عنصری که موس روش رفت تغییری نکنه و دوتای دیگه opacityـــشون کم بشه.
      اگه ممکنه کد چنین چیزی رو در اختیارم قرار بدید و لطفا یکم توضیح هم بدید تا بتونم استفاده کنم.
      باتشکر
    • توسط davo0d
      سلام به همگی ...
      من برای تبلیغات متنی سایتم از کد زیر استفاده می کنم

<div class="ads" style="background-color: #CCCCCC; text-align: center;"><div class="ads" ><a title="" href="http://www.jokeha.com/?page_id=30" rel="nofollow" target="_blank" style="color:black">
      <strong>تبلیغات متنی</strong> </a></div>
      <div class="ads" style="color:black" text-align: center;">
      ماهیانه فقط 2000 تومان<br/></div>
      <div class="ads" style="background-color: #837E7C; text-align: center;"> <a href="http://www.jokeha.com/?page_id=30" rel="nofollow" target="_blank"> <strong style="color:white">jokeha.com</strong></div>
      </div>

میخوام وقتی موس میره روی لینک تبلیغات متنی ، رنگ لینک قرمز بشه ...
      ممنون میشم راهنمایی کنید