3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من با بوت استرپ به مشکل خوردم و در حالت های مختلف موبایل درست نمایش نیمده. من قالبم رو اکثرا با position های absolute و relative ساختم و واقعا برای نمایش رسپانسیو به مشکا خوردم.

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان لطفا کمک کنید. خیلی کارم گیره.:unsure:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

لطفا کمک کنید دوستان.:unsure::(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی حتما با بوت استرپ آشنا هستید و البته تعداد زیادی از این دست فریم ورک ها وجود داره. بنظرتون راه اندازی استارت اپی با مضمون فریم ورک ایرانی میتونه جواب بده یا نه کار جالبی نیست و جواب نمیده؟ در ضمن اگه کسی فریم ورک های ایرانی مشابه با بوت استرپ رو می شناسه لطفا معرفی کنه و اینکه بوت استرپ رایگانه پس این شرکت از کجا و چطور درآمد کسب میکنه؟!
      با تشکر و سپاس
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی نمیدونم تا حالا شما هم به وب سایت دیجی کالا دقت کردید؟ این وب سایت در حالت دسکتاپ رسپانسیو نیست. یعنی با کوچک کردن مرورگر واکنشی نداره. اما چطور وقتی با گوشی موبایل یا تبلت وب سایت رو باز میکنیم واکنشگرا و کاملا رسپانسیو دیده می شه؟!
      چه روشی رو برای طراحی این سایت استفاده کردن؟
      ممنون
    • توسط pouria7777
      سلام خسته نباشید
      میخواستم ببینم اگر بخوام این مجموعه عکس بالا رو توی موبایل به همین صورت و ترتیب نشون بدم چیکار باید بکنم؟ یعنی سایزشون کوچیک بشه به جای این که به هم ریخته بشن و از حالت خطی در بیان.

• توسط kamran.azarniya@yahoo.com
      سلام و درود
      بنده در این سایتم کمی مشکل منو داشتم نمیدونم چه تنظیماتی کردم که منو از جایگاه اصلی خودش اومده پایینتر ، حالا به نظرتون باید چیکار کنم یا چه کدیو اصلاح کنم
    • توسط aiinaz
      سلام دوستان ، من یک قالب با بوت استرپ طراحی کردم و حالا میخوام که به وردپرس انتقال بدم ولی نمید.نم که چطوری باید اینکار انجام بدم و از چه توابعی استفاده کنم؟!!
      کسی میتونه کمکم کنه ؟!! و یا اگر وبسایتی میشناسین که در این زمینه میتونه بهم کمک کنه معرفی کنید؟!!!
      ممنون از همه شما