Top30K

مشکل در صفحه سبد خرید ووکامرس

8 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان

بنده مشکلی داخل صفحه پرداخت دارم . سایت ما برای فروش تور هست و وقتی که تور اضافه میشه به سبد و ریدایرکت میشه به صفحه سبد خرید انگار صفحه کامل لود نمیشه جدول ها و ستون ها درست نمایش داده نمیشه و قیمت هم همینطور اما وقتی آیتم حذف میشه درست میشه 

از کجا میتونم بفهمم مشکل از کجاست 

یا اینکه راهی هست برای اینکه صفحه سبد خرید جداگانه ساخت یا کا فرمی بشه ساخت که قابلیت وارد کردن کد تخفیف و حساب کردن تور رو داشته باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

ویرایش شده در توسط Top30K
کامل نبودن
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 دقیقه قبل، Top30K گفته است :

با سلام خدمت دوستان

بنده مشکلی داخل صفحه پرداخت دارم . سایت ما برای فروش تور هست و وقتی که تور اضافه میشه به سبد و ریدایرکت میشه به صفحه سبد خرید انگار صفحه کامل لود نمیشه جدول ها و ستون ها درست نمایش داده نمیشه و قیمت هم همینطور اما وقتی آیتم حذف میشه درست میشه 

یا اینکه راهی هست برای اینکه صفحه سبد خرید جداگانه ساخت یا کا فرمی بشه ساخت که قابلیت وارد کردن کد تخفیف و حساب کردن تور رو داشته باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

سلام 

دلایل زیادی میتونه داشته باشه مثل:

1- تداخل افزونه ای 

2- لود نشدن فایل های استایل و js

3- عدم سازگاری قالب با ووکامرس

4- آپدیت نبودن ووکامرس

این موارد رو تست کنید. اگر نتیجه ای نگرفتید آدرس سایت رو پیوست کنید تا من یا سایر دوستان بتونیم بهتر راهنمایی کنیم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

سلام 

دلایل زیادی میتونه داشته باشه مثل:

1- تداخل افزونه ای 

2- لود نشدن فایل های استایل و js

3- عدم سازگاری قالب با ووکامرس

4- آپدیت نبودن ووکامرس

این موارد رو تست کنید. اگر نتیجه ای نگرفتید آدرس سایت رو پیوست کنید تا من یا سایر دوستان بتونیم بهتر راهنمایی کنیم.

تشکر از پاسختون 

قبلا این مشکل وجود نداشت قالب رو که آپدیت کردم اینجوری شد اما نه بلافاصله بعد از آپدیت حدودا 2 هفته بعد قالب هم با ووکامرس سازگار هست و آپدیت هم شدن هردو

www.1000gasht.com یکی از تور هارو انتخاب کنید و در انتهای صفحه از دکمه رزرو استفاده کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 دقیقه قبل، Top30K گفته است :

تشکر از پاسختون 

قبلا این مشکل وجود نداشت قالب رو که آپدیت کردم اینجوری شد اما نه بلافاصله بعد از آپدیت حدودا 2 هفته بعد قالب هم با ووکامرس سازگار هست و آپدیت هم شدن هردو

www.1000gasht.com یکی از تور هارو انتخاب کنید و در انتهای صفحه از دکمه رزرو استفاده کنید

خواهش میکنم.

ببنید اگر تداخل افزونه ای وجود نداره تو سایتتون. احتمال زیاد فایل های تمپلت ووکامرس که داخل قالب برای سفارشی سازی سبد خرید و checkout و غیره استفاده شده است مشکل داره.

چون الان علاوه بر برگه سبد خرید برگه تسویه حساب که این هست آدرسش هم مشکل داره: 1000gasht.com/checkout

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 29 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

خواهش میکنم.

ببنید اگر تداخل افزونه ای وجود نداره تو سایتتون. احتمال زیاد فایل های تمپلت ووکامرس که داخل قالب برای سفارشی سازی سبد خرید و checkout و غیره استفاده شده است مشکل داره.

چون الان علاوه بر برگه سبد خرید برگه تسویه حساب که این هست آدرسش هم مشکل داره: 1000gasht.com/checkout

من همه حالت هارو تست کردم برای قالب ها و ورژن ووکامرس

من قالب رو از راستچین خریدم متاسفانه کسی که قالب رو ترجمه کرده اصلا مسئولیت پذیر نیست و میگن نباید چیزی آپدیت بشه حتی خود وردپرس! در غیر این صورت ما قبول نمیکنیم

لطف کردید وقت گذاشتید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، Top30K گفته است :

من همه حالت هارو تست کردم برای قالب ها و ورژن ووکامرس

من قالب رو از راستچین خریدم متاسفانه کسی که قالب رو ترجمه کرده اصلا مسئولیت پذیر نیست و میگن نباید چیزی آپدیت بشه حتی خود وردپرس! در غیر این صورت ما قبول نمیکنیم

لطف کردید وقت گذاشتید

خواهش میکنم. 

موفق باشید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 3/25/2018 at 11:04، Top30K گفته است :

با سلام خدمت دوستان

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

با قالب پیشفرض امتحان کنید اگه مشکلی نداشت که میتوان نتیجه گرفت قالب الانتون مشکل داره و ناساگار است و باید با یک برنامه نویس اوکی کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان من یک مسئله و مشکل داشتم ممنون میشم 

وقتی از طریق سایت به قسمت محصول میرم ، روی دگمه ی "افزودن به سبد خرید " نوشته کاملا واضح است و مشکلی نیست ولی وقتی از موبایل وارد میشی روی دگمه نوشته ای ظاهر نمیشه و دگمه فقط به صورت طوسی رنگ بدون نوشته ظاهر میشه . میشه کمکم کنید؟

لینک --->    yon.ir/lht1o

ویرایش شده در توسط garoon
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط heydarfhp
      با عرض سلام
      من صفحه ساز Elementor Pro رو همراه فروشگاه ساز woocommerce نصب کردم که در این صورت باید در بخش template های المنتور تب های archive product و single product اضافه بشه. اما واسه من این اتفاق نیوفتاد و با آپدیت کردن هم تغییری نکرد. ممنون میشم کمکم کنین
    • توسط Negar7
      سلام روز بخیر
      پس از کلی جستجو در وب فارسی و عدم نتیجه درست و درمون  روی به جستجوی فرا منطقه ای بردم اما بازم نتیجه ای نیافتم و درمانده ماندم 

دوستان حتما دیدین که ، پنل کاربری ووکامرس (بخش دانلود ها) همه فایل ها همینجوری زیر هم میاد تا آخر ، مثلا اگه یه فروشگاه دیجیتالی داشته باشی کلاً کاربرات قاطی میکنن کی به کیه

چیکار کنم جدول بندی بشه؟ افزونه ای ؟ راهی ؟ فحشی ؟ ناسزایی؟
      میخوام مثلا هر محصولی که میخره اول نامش رو بنویسه بعد تمام لینک های دانلود زیرش باشه نه اینکه همه رو بریزه زیر هم
    • توسط Mahdigp
      سلام وقت بخیر دوستان.
      یک مشکل در ووکامرس دارم، من یک تم طراحی کردم ولی یک جاش مشکل داره اونم اینکه در قسمت ستاره دهی (Review) با اینکه مقدار ستاره انتخاب شده و کامنت هم نوشته شده اما خطا میده که لطفا یک ستاره انتخاب کنید.
      مشکل از وردپرس و تنظیمات نیست چون با تم دیگه درسته این قضیه.
       احتمالا یک چیزی باید در قالب فراخوانی بشه یا فعال بشه.
      در واقع مشکل از فرم Review هست
    • توسط rezamodiri
      سلام ببخشید من یه سایت فروشگاهی دارم الان من هم جنس هایی دارم که به صورت تعدادی به فروش میرسن هم محصولی دارم که به صورت کیلویی به فروش میره
      مثلا بادام دارم نیم کیلو ازش میخوام بفروشم یا یک کیلو میخوام بفروشم بعضی اجناس هم تعدادی هست
    • توسط mortaza
      یه محصول مجازی/دانلودی در ووکامرس تعریف کردم قبلا یه تعداد اون رو خریدن حالا که یه فایل جدید به فایل های محصول اضافه میکنم به پنل خریداران قدیمی اضافه نمیشه و همون فایل ها که بودن رو فقط براشون نمایش میده بدون نمایش فایل های جدید
      چطور باید رفع کرد...