رفتن به مطلب

مشکل در صفحه سبد خرید ووکامرس

Top30K

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

بنده مشکلی داخل صفحه پرداخت دارم . سایت ما برای فروش تور هست و وقتی که تور اضافه میشه به سبد و ریدایرکت میشه به صفحه سبد خرید انگار صفحه کامل لود نمیشه جدول ها و ستون ها درست نمایش داده نمیشه و قیمت هم همینطور اما وقتی آیتم حذف میشه درست میشه 

از کجا میتونم بفهمم مشکل از کجاست 

یا اینکه راهی هست برای اینکه صفحه سبد خرید جداگانه ساخت یا کا فرمی بشه ساخت که قابلیت وارد کردن کد تخفیف و حساب کردن تور رو داشته باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

ویرایش شده توسط Top30K
کامل نبودن
لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، Top30K گفته است :

با سلام خدمت دوستان

بنده مشکلی داخل صفحه پرداخت دارم . سایت ما برای فروش تور هست و وقتی که تور اضافه میشه به سبد و ریدایرکت میشه به صفحه سبد خرید انگار صفحه کامل لود نمیشه جدول ها و ستون ها درست نمایش داده نمیشه و قیمت هم همینطور اما وقتی آیتم حذف میشه درست میشه 

یا اینکه راهی هست برای اینکه صفحه سبد خرید جداگانه ساخت یا کا فرمی بشه ساخت که قابلیت وارد کردن کد تخفیف و حساب کردن تور رو داشته باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

سلام 

دلایل زیادی میتونه داشته باشه مثل:

1- تداخل افزونه ای 

2- لود نشدن فایل های استایل و js

3- عدم سازگاری قالب با ووکامرس

4- آپدیت نبودن ووکامرس

این موارد رو تست کنید. اگر نتیجه ای نگرفتید آدرس سایت رو پیوست کنید تا من یا سایر دوستان بتونیم بهتر راهنمایی کنیم.

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

سلام 

دلایل زیادی میتونه داشته باشه مثل:

1- تداخل افزونه ای 

2- لود نشدن فایل های استایل و js

3- عدم سازگاری قالب با ووکامرس

4- آپدیت نبودن ووکامرس

این موارد رو تست کنید. اگر نتیجه ای نگرفتید آدرس سایت رو پیوست کنید تا من یا سایر دوستان بتونیم بهتر راهنمایی کنیم.

تشکر از پاسختون 

قبلا این مشکل وجود نداشت قالب رو که آپدیت کردم اینجوری شد اما نه بلافاصله بعد از آپدیت حدودا 2 هفته بعد قالب هم با ووکامرس سازگار هست و آپدیت هم شدن هردو

www.1000gasht.com یکی از تور هارو انتخاب کنید و در انتهای صفحه از دکمه رزرو استفاده کنید

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، Top30K گفته است :

تشکر از پاسختون 

قبلا این مشکل وجود نداشت قالب رو که آپدیت کردم اینجوری شد اما نه بلافاصله بعد از آپدیت حدودا 2 هفته بعد قالب هم با ووکامرس سازگار هست و آپدیت هم شدن هردو

www.1000gasht.com یکی از تور هارو انتخاب کنید و در انتهای صفحه از دکمه رزرو استفاده کنید

خواهش میکنم.

ببنید اگر تداخل افزونه ای وجود نداره تو سایتتون. احتمال زیاد فایل های تمپلت ووکامرس که داخل قالب برای سفارشی سازی سبد خرید و checkout و غیره استفاده شده است مشکل داره.

چون الان علاوه بر برگه سبد خرید برگه تسویه حساب که این هست آدرسش هم مشکل داره: 1000gasht.com/checkout

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

خواهش میکنم.

ببنید اگر تداخل افزونه ای وجود نداره تو سایتتون. احتمال زیاد فایل های تمپلت ووکامرس که داخل قالب برای سفارشی سازی سبد خرید و checkout و غیره استفاده شده است مشکل داره.

چون الان علاوه بر برگه سبد خرید برگه تسویه حساب که این هست آدرسش هم مشکل داره: 1000gasht.com/checkout

من همه حالت هارو تست کردم برای قالب ها و ورژن ووکامرس

من قالب رو از راستچین خریدم متاسفانه کسی که قالب رو ترجمه کرده اصلا مسئولیت پذیر نیست و میگن نباید چیزی آپدیت بشه حتی خود وردپرس! در غیر این صورت ما قبول نمیکنیم

لطف کردید وقت گذاشتید

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، Top30K گفته است :

من همه حالت هارو تست کردم برای قالب ها و ورژن ووکامرس

من قالب رو از راستچین خریدم متاسفانه کسی که قالب رو ترجمه کرده اصلا مسئولیت پذیر نیست و میگن نباید چیزی آپدیت بشه حتی خود وردپرس! در غیر این صورت ما قبول نمیکنیم

لطف کردید وقت گذاشتید

خواهش میکنم. 

موفق باشید.

لینک به ارسال
در در 3/25/2018 at 11:04، Top30K گفته است :

با سلام خدمت دوستان

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

با قالب پیشفرض امتحان کنید اگه مشکلی نداشت که میتوان نتیجه گرفت قالب الانتون مشکل داره و ناساگار است و باید با یک برنامه نویس اوکی کنید.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام دوستان من یک مسئله و مشکل داشتم ممنون میشم 

وقتی از طریق سایت به قسمت محصول میرم ، روی دگمه ی "افزودن به سبد خرید " نوشته کاملا واضح است و مشکلی نیست ولی وقتی از موبایل وارد میشی روی دگمه نوشته ای ظاهر نمیشه و دگمه فقط به صورت طوسی رنگ بدون نوشته ظاهر میشه . میشه کمکم کنید؟

لینک --->    yon.ir/lht1o

ویرایش شده توسط garoon
لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام وقتتون بخیر

ممنون از مطالب مفیدتون

من یه مشکلی دارم وقتی به سبد خرید یک آیتم رو اضافه میکنم سپس وقتی میخوام حذفش کنم .remove-item کار نمیکنه و باید برای کار کردنش صفحه رو refresh کنم یک باگی رو میاره به صورت زیر

Uncaught TypeError: r.ajax is not a function

n                http://localhost/myboutique.com/wp-content/plugins/woocommerce/assets/js/frontend/cart-fragments.min.js?ver=5.1.0:1
    <anonymous>         http://localhost/myboutique.com/wp-content/plugins/woocommerce/assets/js/frontend/cart-fragments.min.js?ver=5.1.0:1

خیلی سرچ کردم ولی مطلبی پیدا نمیکنم مشکل از کجا میتونه باشه

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان منم این مشکل رو داشتم ولی با یه دکمه حل میشه 

شما باید کش مشتری رو پاک بکنید 

قسمت ووکامرس / وضعیت / ابزار      پاک سازی جلسه‌های (Session) مشتری.

این گزینه رو کشش رو پاک کنید  

مشکلتون حل میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...