bashooki97

اختلال در اسکریپت Tim Thumb و افزونه Hide My Wp

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

اسلایدر سایت بنده از اسکریپت تیم تامب استفاده می کنه و با افزونه مخفی سازی وردپرس اختلال داره ... 

کار این افزونه تغییر نام پوشه های وردپرس هستش ... یک قسمت از این افزونه هستش که با اسکریپت ما اختلال داره و اون wp-content  هست ...

یعنی زمانی که نام این پوشه(wp-content) رو تغییر میدیم ؛ پیش نمایش کوچیک تصویر ما نمایش داده نمیشه و خطاهای زیر رو میده : 

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/dangvinc/public_html/wp-content/themes/radiojavanV3.6/timthumb.php/dv-root/uploads/26152034_1628216600605409_93036331730468864_n-Copy.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/dangvinc:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/dangvinc/public_html/wp-content/themes/radiojavanV3.6/timthumb.php on line 902

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/dangvinc/public_html/wp-content/themes/radiojavanV3.6/timthumb.php:902) in /home/dangvinc/public_html/wp-content/themes/radiojavanV3.6/timthumb.php on line 417

A TimThumb error has occured

The following error(s) occured:

• Could not find the internal image you specified.

ممنون میشم اگر کسی راه حلی داره ... راهنمایی کنه ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش‌اومدید

لطفا قوانین انجمن رو بخونید

نقل قول

15- هرگونه پرسش و بحث درباره محصولهای تجاری در انجمن ممنوع است. پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.

بایگانی شد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط Ghaffari0098
      سلام دوستان
      من در حال توسعه یک قالب ووکامرس هستم و اخیرا با مشکلی برخورد کرده ام که از شما میخوام کمک کنید که بتونم اونو برطرف کنم. اخیرا در صفحه single product ، گالری تصاویر محصول نمایش داده نمیشوند، من کد های صفحه را بررسی کردم و متوجه شدم که کلاس woocommerce-product-gallery__wrapper دارای width 1600 پیکسل است، همچنین دارای استایل   t transform: translate3d(-792px, 0px, 0px)  میتونید کمکم کنید؟
    • توسط sina-monfared
      سلام 
      در بخش دسته بندی محصولات؛ امکان استفاده از ابزار های ویرایش مربوط به این قسمت حذف شده است که در تصویر مشخص کرده ام.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

• توسط armanq
      سلام من یک سایت دانلود فایل دارم   یک هاست دینامیک که سایت اصلیم روش نصب شده   و یک هاست دانلود و آپلود هم باید بگیرم    می خواستم ببینم فرقی نمی کنه از کدوم سایت بگیرم؟ از آپلود بوی یا هر سایت دیگه؟
      بعضی هاشون نوشتن کنترل پنل دایرکنت ادمین  و کنترل پنل هاست اصلیم سی پنل هست   مشکلی پیش نمیاد؟
    • توسط poshenama
      سلام
      من یک سایت فروشگاهی برای فروش فایل های گرافیکی دارم آماده می کنم و نیاز به یک همکار دارم که کار هارو سریع تر انجام بدیم
      لطفا برای همکاری پیام ارسال کنید
      با تشکر
    • توسط roshanak97
      سلام .نمایش تعداد بازدید مطالب در وردپرس بدون نیاز به افزونه بر اساس Ip می خواستم تا با هر بار رفرش زیاد نشود.