رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.ضمن تبریک سال نو.بنده سوالی دارم که شاید دوماه درگیر اون بودم و راه حلی براش پیدا نکردم

بنده میخوام فروشگاه فایلی راه اندازی کنم و محصولات رو بصورت اشتراکی بفروشم.

امکانات مورد نیاز من

1: مشتری بعد از پرداخت اشتراک لینک دانلود براش ظاهر بشه مثلا یک ماهه 20 تومان و کاربر در هر روز فقط بتونه 20 تا فایل دانلود کنه.مثل سایت های فروش فایل لایه باز

2:  لینک دانلود خارجی جنریت بشه.یعنی بعد از هربار دانلود لینک عوض بشه تا کاربران نتونن اون رو جای دیگه منتشر کنن.چون فایل های دانلودی ما در هاست دانلود قرار داره

3: لینک دانلود مستقیم نباشه.یعنی با کلیک روی لینک دانلود مسیر فایل نشون داده نشه مثل ووکامرس

راستش چند تا افزونه روی ووکامرس نصب کردم اما پروسه طولانی بود.یعنی بعد از خرید اشتراک کاربر حتما باید اون محصول رو به سبدخرید اضافه میکرد و سفارش رو انجام میداد تا لینک دانلود براش ظاهر میشد.لطفا راهنمایی کنید با چه افزونه هایی میشه این کارو انجام داد.فرقی نمیکنه اگر اورجینال باشه تهیه میکنم

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...