رفتن به مطلب

دسترسی به Switch To PHP Options در cpanel

reza1880

پست های پیشنهاد شده

در 4 ساعت قبل، reza1880 گفته است :

سلام دوستان خسته نباشین میخوام بدونم اگه دامنه .ir داشته باشم نمیتونم تنضیمات Switch To PHP Options در cpanel عملی کنم؟ اگه نمیشه بگین دامنه .com بگیرم خیلی ممنون

سلام و درود

این همون بخشیه که توش ورژن PHP هاست رو میشه مشخص کرد؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، reza1880 گفته است :

بله ... میخوام سرعت خواندن فایل و حجم اپلودو افزایش بدم

نه اون بخش ربطی به دامنه نداره اگر هاستینگ همچین امکانی رو گذاشته باشه میشه ازش استفاده کرد.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

نه اون بخش ربطی به دامنه نداره اگر هاستینگ همچین امکانی رو گذاشته باشه میشه ازش استفاده کرد.

ممنونم ولی چرا هرچقدر این قابلیت هارو بالاتر میبرم سرعت خواندن فایل تغییری نمیکنه؟

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، reza1880 گفته است :

ممنونم ولی چرا هرچقدر این قابلیت هارو بالاتر میبرم سرعت خواندن فایل تغییری نمیکنه؟

سرعت خوندن فایل دقیقا کدوم فاکتور میشه؟

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

سرعت خوندن فایل دقیقا کدوم فاکتور میشه؟

وقتی میخوام بسته نصبی آسان درست کنم با افزونه duplicator این ارور هارو نمایش میده که اخرش میرسه به همون سرعت سرور...Untitled-1.thumb.jpg.3510c28e24cccad820683d14f1d53232.jpgUntitled-2.thumb.jpg.7b6e372ce19f44a57dc77e2719c4b02b.jpgUntitled-3.thumb.jpg.38cc23ceba578d028ff0ff5786160553.jpg

ویرایش شده توسط reza1880
لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، reza1880 گفته است :

وقتی میخوام بسته نصبی آسان درست کنم با افزونه duplicator این ارور هارو نمایش میده که اخرش میرسه به همون سرعت سرور...

والا از عکس ها چیزی نفهمیدم شاید با max_execution_time مشکل داره.

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

والا از عکس ها چیزی نفهمیدم شاید با max_execution_time مشکل داره.

اها ممنون ...تو max_execution_time عددو خالی وارد کنم یا جلوش s علامت ثانیه بزارم؟

ویرایش شده توسط reza1880
لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، reza1880 گفته است :

اها ممنون ...تو max_execution_time عددو خالی وارد کنم یا جلوش s علامت ثانیه بزارم؟

توی اون بخش Select PHP Version که باید به صورت پیشفرض 30 ثانیه باشه میتونید این مورد رو بذارید روی 300 واحدش کلا ثانیه است.

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

توی اون بخش Select PHP Version که باید به صورت پیشفرض 30 ثانیه باشه میتونید این مورد رو بذارید روی 300 واحدش کلا ثانیه است.

سپاس دوست عزیز مرسی که وقت گذاشتی

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

خواهش میکنم.

موفق باشی

سلام وقتتون بخیر شرمنده باز مزاحمتون شدم خواستم بدونم سایتی مد نظرت هست که هاست خوبی ارائه بده و این قبیل مشکلاتو نداشته باشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...