رفتن به مطلب

چندتا سوال: مشکل افزایش حجم اپلود-تغییر تم-مشکل اپلود با ftp

پست های پیشنهاد شده

درود به همگی دوستان

سال نو مبارک ایشالا که سال خوبی داشته باشید و سرشار موفقیت و پیروزی براتون باشه

دوستان چندتا سوال داشتم اگه ممکنه کمکم کنید

اول یه توضیح بدم که تمامه این سوالها مربوط به هاست رایگان gigfa میشه 

سوال اول اینکه من یک اکانت درست کردم و از حجم رایگانش استفاده میکنم برای مطالب سایتمایا ممکنه یدفه مشکلی برای اطلاعاتم پیش بیاد و بی دلیل پاک بشن و یا هرچیز دیگه (کسی تجربه‌شو داشته؟

سوال دوم مربوط به افزایش حجم اپلود در وردپرس

من یک اموزش دیدم که گفته بودن یک فایل php.ini هستش که باید یک کدی رو داخلش کپی کنیم و اگه این فایل وجود نداشت بسازیمش که من ساختم و کد رو کپی کردم اما مشکل حل نشد

یک راه حل دیگه هم بود که دقیقا مثله مراحل بالا فقط در فایل htaccess  که بازم به نتیجه نرسیدم

یک راه حل دیگه هم دادن که در فایلwp-config اگه اشتباه نکنم یک کدی رو باید کپی میکردم و انجام دادم و یدفه کل سایت پرید و نمیشد بهش دسترسی داشته باشم و همچنان مشکل حجم اپلود دارم و پیش فرض رو ۱۰ مگابایت هستش و نمیدونم باید چیکار کنم 

سوال سومم توی انجمن خوندم که یجا نوشته بودن برای انتقال پوسته سایت پوشه thame رو کپی کنم توی هاست مورد نظر همچی اوکی میشه که متاسفانه نشد و بازم سایتم پرید و نمیدونم چیکار باید کنم

از طرفی محدودیت حجم اپلود دارم و نمیتونم قالب رو بارگذاری کنم

سوال چهارم

اینکه من با نرم افزار اندروید به هاستم وصل شدم و هر فایلی رو که کپی میکنم توی پوشه upload هاستم همش غیب میشه و انگار که پاک میشن ولی همین عملو با هاستی که خریداری کردم انجام میدم و همچی اوکی هستش

میخواستم بدونم ایا چون رایگان هستش اینقدر محدودیت داره یا نه راه حل داره

سپاس از کمکتون 

ببخشید که طولانی شد 

لینک به ارسال

پاسخ تمام سوالات شما مربوط به سرور میباشد هاست های رایگان منابع کمتری در اختیار شما قرار میدهند 

شما یک هاست اشتراکی هم بگیرید این مشکلات ندارید و برای افزایش حجم هم حتی اگر این کارا انجام دادید و نشد یه تیکت به هاستینگ میزنید با توجه به منابع و... افزایش میدهند

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۷/۱/۱۳ at 15:13، Black_Sky گفته است :

شما یک هاست اشتراکی هم بگیرید این مشکلات ندارید

درود به شما

سپاس از پاسختون بسیار عالی بود 

من خیلی دنبال خرید هاست اشتراکی بودم و از اونجایی که تازه کار هستم و تجربه ای ندارم تصمیم گرفتم اول از شما کمک بگیرم

اول اینکه من تا حالا همچین خدماتی رو نشنیده بودم که هاست مخصوص دانلود هم داشته باشیم و با کمی سرچ دستم اومد که چه خبره

اگه براتون مقدوره یک توضیح کوتاه درباره ی این نوع خدمات میدین که کدومش بیشتر مناسب منه

و اینکه ایا شما شرکتی رو میشناسید که با قیمت ارزون بتونم یه هاست میانگین دو گیگ کافیه برام 

بتونم یه حجم دو گیگ خریداری کنم

البته یکی دوتا علامت گذاری کردم خصوصا با پرداخت ماهانه بود که فعلا با شرایط بنده مناسبتره

اگه ممکنه درباره ی این موضوع راهنماییم کنید

یک هاست با قیمت پایین

سپاس از توجه و راهنماییتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...