000012

چطوری تبلیغات گوگل را حذف کنم

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من چند روز پیش موتور جستجوی سفارشی گوگل را به سایتم اضافه کردم از اون روز تا حالا کلی تبلیغ پاپ اپ تو سایتم باز میشه حتی کدهای جاوا اسکریپت گوگل که اضافه کردم را پاک کردم اما هنوز این تبلیغات هست چطور میتونم این تبلیغات را حذف کنم ؟ فایل هاشم دقیقا همچین چیزهایی هستن.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل های js قالبتون رو بررسی کنید

فکر میکنم جایی کدی رو گذاشتن که این نوع تبلیغ باز میشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 4/4/2018 at 09:16، 000012 گفته است :

سلام من چند روز پیش موتور جستجوی سفارشی گوگل را به سایتم اضافه کردم از اون روز تا حالا کلی تبلیغ پاپ اپ تو سایتم باز میشه حتی کدهای جاوا اسکریپت گوگل که اضافه کردم را پاک کردم اما هنوز این تبلیغات هست چطور میتونم این تبلیغات را حذف کنم ؟ فایل هاشم دقیقا همچین چیزهایی هستن.

سلام این ها تبلیغات گوگل نیستن بلکه بد افزار تبلیغاتی هستند که روی رنک وب سایت شما هم تاثثیر خواهند گذاشت و هر چه زودتر بایستی اون رو پاک کنین.

برای پاک کردن :

1- اگر داخل قالب فایل کد مشکوکی پیدا نکردید معمولا همچین بد افزاری هسته ی خود وردپرس رو آلوده میکنه و میتونن داخل فایل های مثل wp-includes/wp-tmp.php وجود داشته باشن که میتونید این فایل هارو ویرایش و پاک کنین ولی بهترین و مطمعن ترین روش آپگرید دستی وردپرس هستش

2 - اگر هم میخواین دستی پاک کنین و اگر دسترسی به خود سرور دارید از طریق دستور زیر میتونید کد مربوطه رو پیدا کنین :

grep -rnw 'آدرس پوشه وردپرس' -e '<script type="text/javascript" src="'

3 - اگر دسترسی ندارید فایل های وردپرستون رو بریزید روی پی سی بعد از طریق NotePad++ و ابزار Search In Files دنبال رشته های جاوا اسکریپتی مثل <script type="text/javascript" src باشید

پیروز باشید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری