• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
سعید شعبانی

آپلود فایل های حجیم چگونه؟!

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

این سوال همیشه ذهن من را مشغول کرده که سایت های ایرانی چجوری با سرعت پایین اینترنت فایل های حجیم در حد 1 گیگ را آپلود می کنند؟

آیا این امکان برای آپلود هم وجود دارد که فایلی را مانند دانلود کردن متوقف کنیم و بعد ادامه آپلود را انجام دهیم؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ،

اگر منظورتون سایت های دانلود و غیره هست اکثرا با vps انجام میشه ولی نرم افزار هایی هم هستند که حین آپلود اگر اینترنت قطع بشه ، بعد از اتصال مجدد بقیه آپلود صورت می گیره ..

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

انتقالات فایل در سایت های ایرانی اکثراً بصورت سرور به سرور از طریق وی پی اس ویندوز انجام میشه . توسط نرم افزارهای اف تی پی (مثل اسمارت اف تی پی) میتونید توقف / ادامه آپلود رو داشته باشید .

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رفیقا من همه اینترنت ماهواره ای دارن و یک گیگ براشون نیسم ساعته !! :دی

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این سوال همیشه ذهن من را مشغول کرده که سایت های ایرانی چجوری با سرعت پایین اینترنت فایل های حجیم در حد 1 گیگ را آپلود می کنند؟

آیا این امکان برای آپلود هم وجود دارد که فایلی را مانند دانلود کردن متوقف کنیم و بعد ادامه آپلود را انجام دهیم؟

پاسخ دوستان قانع کننده بود ؟

vps هم یه جور ویندوز هستش . ریموتش رو میدن دست خودتو عین پی سی خودتون میتونید با سرعت بالا توش دانلود کنید وتغییرات رو بدید و دوباره اپلود کنید و از لینکتون استفاده کنید .

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اكثرا سرور مجازي با پورت هاي بالا ( معمولا يك گيگابايت ) استفاده ميشه ، ليچر هم ميشه استفاده كرد ولي vps بهتره

توي سايت قبليم يك بازي گذاشتيم روي سايت با حجم حدودا ٧٠ گيگ ، با vps توي چند ساعت انتقال داديم اما وقتي خواستيم براي خودمون دانلود كنيم ٣ روز طول كشيد

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      چیکار باید کرد که وقتی ویدئویی رو از طریق خود وردپرس آپلود می کنیم، هنگام نمایش اون به مخاطب مثل سایت آپارات، یک کد بهش بده که بتونه تو سایت خودش هم ویدئو رو آپلود کنه. آیا خود وردپرس چنین امکانی داره و اگه نه با چه افزونه ای می شه این کار رو انجام داد؟
      از پاسخ شما ممنونم
    • توسط miraziz
      سلام.
      دوستان در وب سایت من وقتی عکسی را آپلود می کنم خودقالب سایزی را به توجه به کد زیر ایجاد کرده و آن را در قالب استفاده می کند
      add_image_size( 'post-image', 766, 9999 ); حالا عکس اصلی (سایز ارجینال) به درد نمی خورد و بیهوده در هاستم فضا را اشغال می کند. چگونه می توانم از این پدیده جلوگیری کنم؟ یعنی می خواهم یک سایز بندانگشتی و یکی هم، سایزی که با کد بالا ایجاد می شود در هاست ذخیره باشد و عکس با سایز اصلی ذخیره نشود.
    • توسط koolfayfer
      سلام به همه دوستان
      من اگه بخوام یه تگ آپلود فایل با یه باکس بزارم هنگامی که عکسی انتخاب میشه تو اون باکس نشون بده و دوباره روی تگ کلیک کنم و کنسل کنم که قاعدتا فایل انتخابی پاک میشه و باید در اون باکس هم پاک بشه
      ای چیزی که من میخوام چند خطی کد نیازه اما مورد مهمش اینه اگه بخوام از این کپی بگیرم و به 6 تا اضافه کنم نمی تونم به صورت داینامیک کدشو بزنم بلکه باید دوباره برای هر کدوم آیدی و کلس مجزا استفاده کنم از نو فراخونی کنم

راهی هست که هر چند تا تگ فایل و باکس کپی بگیرم یا همون یه دستور اول ست در بیاد و نیاز نباشه چند بار کد های جی کوئری رو کپی کنم!؟
    • توسط davood12
      با سلام و احترام
      سایت asrbourse.ir  حدود 14 ثانیه طول می کشد تا بالا بیاید در حال حاضر تمامی افزونه های که فعلا باهاشون کار نداریم توسط طراح سایت غیر فعال شده است و زمانی که کش نصب کردیم سایت بالا نمی آمد. قالب سایت SAHIFA می باشد به نظر شما باید چیکاری انجام دهیم تا سایت زیر 5 ثانیه بالا بیاید. با تشکر
    • توسط davood12
      با سلام و احترام
      سایت asrbourse.ir دارای سرعت آپلود کم می باشد کسی می تواند این مشکل را حل نماید.
      با تشکر