3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان عزیز

وبسایت من بخون دات کام سرعت لودش پایینه و حس می کنم یه کمی مشکل ایجاد کرده.اما نمیدونم پایین بودن سرعت لود سایتم به کدوم موارد بستگی داره اگه دوستن لطف کنن یه نگاهی بندازن و راهنمایی کنن ممنون میشم.

ویرایش شده در توسط b89shahsavari
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام حجم تصاویر سایت شما زیاد است حدود یک مگابایت می توانید از حجم تصاویر بکاهید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احیانا از هاست های رایگان استفاده نمی کنید؟

چون سرعت هاست گاهی وقت ها از خیلی از آیتم هایی مثل حجم تصاویر و کدهای قالب، بیشتر روی سرعت تاثیر میگذاره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط nazanin7730
      سلام مراحل نصب وردوپرس و لمپ روی سیستم ابونتو من انجام شده و بعد از ساخت دیتابیس و مراحل اولیه و واردشدن به صفحه سایتم در لوکال هاست و استفاده از ان بعداز خاموش کردن سیستم و تلاش مجدد در روز بعد موفق به دسترسی به صفحه سایتم نشدم
      با ادرس localhost/phpmyadmin به اررور mysql said connection field 
      و با ادرس localhost/mydatabasename با اررور establishing database مواجه شدم
      کدهای مربوطه در اینترنت هم در اخر جواب نمیدهد
    • توسط roshanak97
      سلام من یک سری ویدیو در سایت از طریق آپارات آپلود کردم ولی وقتی تو تصویر کوچک ویدیو کلیک می کنم همانجا پخش می شود و پنجره بزرگ آن باز نمی شود.لطفا راهنمایی کنید
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      مشاهده سایت من کنید:
      https://srcabad.ir/
      حالا مشاهده تصویر زیر کنید

می خواهم برای این 3 محصول اول سایت ابعاد عرضی بیشتر که برای بنر مناسب باشد
      و عدد 1 و 2 و 3 می خواهم که توضیح محصول هست حذف شود
      باید چی کار کنم من به کد نویسی مسلط نیستم و با صفحه ساز نمیشه کاریش کرد باید چی کار کنم؟

• توسط asoukala
      سلام و عرض ادب . پس از بروز رسانی وردپرس  هم صفحه سایت و هم مدیریت  بطور کامل از دسترس خارج شد و خطای زیر را نشان میدهد ؟
      سایت با مشکلات فنی دچار شده است."
      دسترسی به مدیریت هم امکان پذیر نیست  پیش تر هم خودبخود اینگونه شده بود که با حذف و نصب مجدد وردپرس مجدد سایت را از صفر راه اندازی کردم .  لطفا در این خصوص و رفع مشکل راهنمایی فرمایید .

• توسط MatinRz
      با سلام و خسته نباشید به تمامی اساتید عزیز
      تیم استارتاپی ما قرار هستش یک سایت ساز مثل (see5 و کاموا و ...) درست کنیم با cms وردپرس، که در این صورت حتما باید از وردپرس شبکه استفاده بشه، ما اسپانسر داریم و از سرورهای اختصاصی بسیار قوی استفاده میکنیم پس مشکلی در امنیت و سرعت و حجیم بودن دیتابیس نخواهیم داشت، سوال بنده از شما اساتید اینه که :
      آیا وردپرس شبکه با تمامی افزونه های مطرح و محبوب هماهنگ هستش ؟ 
      در صورت نیاز میشه از ساب دامین ها در وردپرس شبکه خروجی گرفت و دیتابیسش رو برون ریزی کنیم ؟ چجوری ؟
      آیا وردپرس شبکه مشکلاتی در ارائه سرویس دهی ما ایجاد میکنه ؟
      معایب وردپرس شبکه برای راه اندازی سایت ساز چیست ؟

خیلی ممنون میشم به تمامی سوالات پاسخ دهید