رفتن به مطلب

انتخاب قالب برای سایت خرید و فروش

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

من میخوام یه سایت در رابطه با خرید و فروش بزنم و میخوام کاربر ثبت نام کنه و یه پنل داشته باشه که بتونه فایلی یا متنی رو که میخواد بفروشه برای من بفرسته و بعد از تایید در سایت نمایش داده بشه در طرف مقابل خریداری که عضو سایت هست هر مبلغی که دوست داره توسط درگاه اینترنتی پرداخت کنه و حساب خودش رو شارژ کنه بعد چیزی که میخواد رو بخره

یعنی در واقع سایت من یه واسطه بین فروشنده و خریدار باشه! طرف میاد چیزی که میخواد بفروشه رو وارد سایت من میکنه و خریدار حساب خودشو شارژ میکنه و چیزی که میخواد رو میخره این وسط حالا یه درصدی از مبلغ فروش به سایت من برسه و باقیش حساب فروشنده شارژ بشه 

یعنی مثلا کاربر وارد سایت شده جنس ایکس رو به مبلغ ۱۰ تومن برای فروش گذاشته خریدار میاد حسابش رو ۱۰ تومن شارژ میکنه و اونو میخره بعد حالا ۲ تومن به جیب من میره و حساب فروشنده ۸ تومن شارژ میشه که حالا هر وقت خواست براش واریز میکنیم

نمیدونم پلاگین یا پوسته ای برای این کار هست یا نه

خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

مرسی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...