رفتن به مطلب

ادامه کار در سایت فیلم (نظرسنجی)

samirhm

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

اول از همه سال نو رو تبریک میگم و بعد هم از شما دوستان عزیز می‌خوام که یک نظری درباره سوالی که میپرسم بدید لطفا! بنده مدیر سایت پارسی مووی هستم چند ماه پیش من این سایتو ول کردم، و همینطور موند هیچکسی هم اونو آپدیت نکرد، قبل از این دامنه هم با دامنه همنام این(بدون ۱) کار کردم که فیلتر شد، بعد از این چند ماه رفتم دیدم هنوز هم تعدادی بازدید کننده از گوگل و مستقیم و ... داره، و رتبه الکسا هم بد نیست (مشاهده رتبه الکسا) حالا هم تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم به آپدیت و پست گذاری روی سایت، اما قبلش از شما دوستان عزیز میخواستم بپرسم که اگر من به خوبی سایت رو آپدیت کنم، آیا با توجه به تجربه شما این سایت میتونه بعد از چند وقت(چند ماه) به جایگاه خوبی در گوگل برسه ؟ و شروع کنه به درآمد زایی برای یک وبمستر ؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، lord_viper گفته است :

بستگی به این داره که چقدر بتونین قوی کار کنین(وقت بزارین روش)و فیلتر نشین

از لحاظ کار کردن چندتا نویسنده دارم میگیرم، و هر روز آپدیتش میکنم. ولی از لحاظ فیلتر، شما میگید اگر سایت فیلتر بشه نمیتونه به موفقیت برسه ؟

لینک به ارسال
در در 4/12/2018 at 12:05، samirhm گفته است :

از لحاظ کار کردن چندتا نویسنده دارم میگیرم، و هر روز آپدیتش میکنم.

خیلی خوبه

در در 4/12/2018 at 12:05، samirhm گفته است :

ولی از لحاظ فیلتر، شما میگید اگر سایت فیلتر بشه نمیتونه به موفقیت برسه ؟

فیلترینگ عاملی هست که باعث ریزش کاربر میشه خب طرف میگه سایتهای x یا y هستن بدون فیلتر من میرم از اونجاها دانلود میکنم

سایتی که فیلتر شده هم میتونه موفق بشه ولی خب انرژی خیلی بیشتر میطلبه تا با کاربر تعامل پیدا کنه و مجابش کنه که توی این سایت بمونه .این بستگی به تجربه شما داره(اینکه مثلا جوایزی در نظر بگیرین،یه اپ موبایل برای دسترسی راحتر ایجاد کنید،قالب کاربر پسند داشته باشید ،تولید محتوی کنید،تو سایتهای مناسب تبلیغات کنید ،سئوی خوبی داشته باشین تا تو رنک رتبه بگیرین)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...