hadimoradiir

ارور
ارور filosofo-custom-image-sizes.php on line 297 هنگام نصب افزونه ها

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام متاسفانه هرچی افزونه نصب میکنم دو تا ارور میده :

Warning: Illegal string offset 'file' in .....ir/public_html/wp-content/themes/themerush/inc/functions/filosofo-custom-image-sizes.php on line 297

Warning: Illegal string offset 'sizes' in /home.....ir/public_html/wp-content/themes/themerush/inc/functions/filosofo-custom-image-sizes.php on line 299

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 45 دقیقه قبل، hadimoradiir گفته است :

سلام متاسفانه هرچی افزونه نصب میکنم دو تا ارور میده :

Warning: Illegal string offset 'file' in .....ir/public_html/wp-content/themes/themerush/inc/functions/filosofo-custom-image-sizes.php on line 297

Warning: Illegal string offset 'sizes' in /home.....ir/public_html/wp-content/themes/themerush/inc/functions/filosofo-custom-image-sizes.php on line 299

سلام و درود

ورژن PHP رو بیارید روی 5.6 ببینید درست میشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در این خط از کد تصویر شاخص یا اندازه دادن به تصویر استفاده شده؟

احتمالا کدش با وردپرس تداخل داره 

کد اون خط ها رو بفرست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط stevej
      سلام این ارور برای چی هست ؟؟؟

Fatal error: Call to undefined function porto_woocommerce_product_nav() in /home/farhangp/public_html/static/woocommerce/single-product/title.php on line 43

• توسط فرهاد حسن پور
      شاید برای شما هم پیش اومده باشه بخواهید نظرات کاربرانتون رو سریعا در تلگرام دریافت کنید. نظراتی مانند خرابی لینک دانلود، پشنهاد، انتقاد و… . خوشبختانه برای این منظور افزونه‌ای رو طراحی و آماده کردیم که بوسیله آن میتوانید در برگه‌ها یا حتی نوشته‌‌های سایت خود با قرار دادن یک تکه شورت کد؛ فرم پیغامگیر رو قرار بدید و بلافاصله پیام‌های کاربرانتون را در تلگرام دریافت کنید.
      شما می توانید افزونه پیغام گیر تلگرام را بسته به نیاز خود برای موارد مختلفی بکار ببرید.
      ویژگی‌های افزونه پیغام گیر تلگرام
      این افزونه هیچ گونه تاثیری در سرعت لود سایت شما ندارد! و با خیال راحت می‌توانید از این افزونه استفاده کنید.
      تصاویر محصول

در زیر تصویر فرم پیغامگیر را مشاهده میکنید که در یک برگه درج شده است.

در تصویر زیر پیام ارسالی کاربر را از طریق فرم موجود در سایت را مشاهده می‌کنید.

دموی آنلاین

توضیحات بیشتر و خرید افزونه از وب سایت ژاکت

• توسط freebtc220
      سلام
      من این افزونه رو نصب کردم. مشکلی ک دارم اینه پروفایل کاربرارو نمیتونم ببینم. روی لینک ی کاربر ک کلیک میکنم پروفایل مدیرو میاره درصورتی ک آدرسی که مرورگر نشون میده آدرس همون کاربره.
      همه کار کردم. افزونه های دیگه رو غیر فعال کردم. یوزرپرو رو ریست کردم . برگه هارو مجدد نصب کردم آدرس دهی رو عوض کردم ولی درست نشد.
      چیکار میتونم کنم
      ممنون
    • توسط sindots
      سلام وقت بخیر
      میخواستم یک افزونه رو برام فارسی سازی و لایسنسش رو برای فروش جایگذاری کنید به نحوی که بعد از نصب افزونه بطور خودکار فعال بشه
      دوستانی که میتونن فارسی سازی افزونه انجام بدن لطفا پیام خصوصی ارسال کنند
      ممنون
    • توسط amirmt
      سلام و عرض ادب هنگامی که سایتم و میخوام باز کنم و ادرسش رو سرچ میکنم یه صفحه سفید باز میشه که این اخطار رو میده 
      Parse error: syntax error, unexpected 'text' (T_STRING) in /home/unickir/public_html/wp-includes/class-oembed.php on line 461
      کسی میدونه مشکل کجاست و کمک کنه
      ادرس سایت}: www.unick.ir