رفتن به مطلب

دکمه قبلی و بعدی در یک پست خواص

mrasoul

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه مطلبی دارم که حدود 30 تا تیتر داره و قصد دارم هرکدوم از ان تیتر ها رو در قالب یک پست ارسال کنم ... حالا میوام این پستها به هم مرتبط باشه ... یعنی اینکه در این پست یک دکمه قبلیا و بعد قرار دهم که لینک شه به تیتر ها ...

مثلا پست مربوط به تیتر سوم هستیم و قبلی و بعدیش میشه تیتر دوم و چهارم که اینها به صورت دکمه در پستم قرار بدم.

این لینک رو ببینید :

http://uxbert.com/arabic-ux/أبحاث-المستخدم-هل-تجريها-بشكل-خاطيء/

من دقیقا این رو میخوام که دو تا فلش به چپ و راست داره و با بالا پایین کردن صفحه جابجا میشه...

یه نفر اگه بتونه راهنماییم کنه عالی میشه

ویرایش شده توسط mrasoul
لینک به ارسال

این سایتی که معرفی کردی عربی بود و هیچ محتوایی در اون صفحه موجود نبود

برای اینکار لازم هستش که شما 2 تا فیلد به وردپرس معرفی کنید که کدهای فراخوانیش رو داخل فایل single قرار بدین 

بعد موقع انتشار پست اون فیلدها رو تکمیل کنید و لینک پست قبلی رو بعدی رو بزارین

یا هم اینکه شما یک دسته بندی جدید اضافه کنید و فقط مطالبی که مخواین رو در اون دسته منتشر کنید و چیز اضافه منتشر نکنی در این دسته  و در انتهای اون صفحه کد مورد نظر رو قرار بدین

ساده ترین هم این هستش که دستی بنویسین مطلب قبلی و بعد و لینک دار کنیدش

ویرایش شده توسط فرهاد
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، فرهاد گفته است :

این سایتی که معرفی کردی عربی بود و هیچ محتوایی در اون صفحه موجود نبود

برای اینکار لازم هستش که شما 2 تا فیلد به وردپرس معرفی کنید که کدهای فراخوانیش رو داخل فایل single قرار بدین 

بعد موقع انتشار پست اون فیلدها رو تکمیل کنید و لینک پست قبلی رو بعدی رو بزارین

یا هم اینکه شما یک دسته بندی جدید اضافه کنید و فقط مطالبی که مخواین رو در اون دسته منتشر کنید و چیز اضافه منتشر نکنی در این دسته  و در انتهای اون صفحه کد مورد نظر رو قرار بدین

ساده ترین هم این هستش که دستی بنویسین مطلب قبلی و بعد و لینک دار کنیدش

اون 2 دکمه خاکستری رنگ که روی آنها 2 فلش قرار دارد و وقتی موس روی آن می رود باز می شود ... من دقیقا چنین حالتی میخوام ... یک دکمه بازشونده که بتونم جاش رو ثابت کنم و با اسکرول صفحه بالا و پایین بره

لینک به ارسال

اون دو تا فلش که برای مطلب بعدی و قبلی هستش

و فیلتر خاصی اعمال نشده که فقط برای یک دسته باشه یا نباشه

شما میتونید اون مطالبی رو که میخواهید رو پشت سر هم داخل سایت بزارین تا ترتیبشو نبه هم نخوره

این کد رو داخل فایل single.php قرار بدین

<?php previous_post_link( 'مطلب قبلی »', 0 ); ?>

<?php next_posts_link( '» مطلب بعدی', 0 ); ?>

لینک به ارسال

با فیلتر یا بدون فیلتر؟

اگه فیلتر نیاز دارید کویری نیاز دارید و چیزی شبیه این میشه اگه کامل هم میخواین انجام میدم واستون

;(''$results = $wpdb->get_var("SELECT ID FROM wp_posts WHERE ID < $id and post_type='$post_type' order by ID limit 1

و بعد زمانی که ایدی پست قبل و بعد دریافت کردید به وسیله permalink لینک هر پست به دست بیارید و بزارید تویه هر دکمه

ویرایش شده توسط KingSajjad76
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...