رفتن به مطلب

ثبت نام 3 نوع کاربر و دسترسی خاص به هر هسته

mosayebi.uxd

پست های پیشنهاد شده

من 3 دسته کاربر توی سایتم دارم 1- کاربر عادی که میتونه با ثبت نام و بدون ثبت نام خرید کنه 2- فروشنده که باید بعد از ثبت نام توسط ادمین تایید بشه و خرید کنه که قیمیتی که میینه با کاربر عادی فرق داره. 3- تولید کننده که پنل مخصوص داره و میتونه محصولاتشو ثبت کنه و ویرایش. من چطور میتونم اینو توی وردپرس پیاده کنم؟ از ووکامرس هم استفاده می کنم

لینک به ارسال

نه نقش کاربران برای تعیین دسترسی به خود پنل وردپرس هست. منظور من اینه که اصلا کاربرانم به پنل مدیریتی وردپرس کاری ندارند و مثل ثبت نام مشتری که در ووکامرس یه پنل اختصاصی پیدا میکنه، اونجوری. یعنی کاربر x بعنوان کاربر عادی ثبت نام می کنه که میتونه از فروشگاه خرید کنه اما قیمت مخصوص به مشتری رو میبینه، کاربر y بعنوان فروشنه وارد سایت میشه و قیمت همکار رو می ینه و کارب z بعنوان تولیدکننده که درواقع وارد پنل مخصوص خودش میشه. اینا رو چطور ثبت نامشون رو بذارم؟ پلاگینی هست که این کار رو انجام بده؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...