• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
فردین

وبمستر
ارور در سایت مپ گوگل وبمستر

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان 

من به تازگی سایتم رو انتقال دادم رو هاست دی ال تو وبمستر این ارور اومده 

جدیدا هم رنک سایت و ... داغون شده اصلا سایت تو گوگل نمیاد مطالبی که جدید میزنم

تو هاست قبلی زیر 10 ثانیه ایندکس میشد این ارور هم نبود کسی میدونه این چیه به هاست ربط داره ؟؟

ادرس سایت 

http://www.musicfm.ir/

ادرس تگ 

http://www.musicfm.ir/sitemap-tax-post_tag.xml

ارور

Your Sitemap contains too many URLs. Please create multiple Sitemaps with up to 50000 URLs each and submit all Sitemaps.

Capture.PNG

ویرایش شده در توسط فردین
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود

افزونه Google XML Sitemaps دیگه برای سایت شما جواب نمیده برید سمت نقشه افزونه سئو یوآست.

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

افزونه Google XML Sitemaps دیگه برای سایت شما جواب نمیده برید سمت نقشه افزونه سئو یوآست.

موفق باشید

دلیلش چی هست خیلی از سایت ها بیشتر از سایت من تگ دارن و همین افزونه رو استفاده میکنن yoast دیرتر ایندیکس میشه مطالب تو سایت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، فردین گفته است :

دلیلش چی هست خیلی از سایت ها بیشتر از سایت من تگ دارن و همین افزونه رو استفاده میکنن yoast دیرتر ایندیکس میشه مطالب تو سایت

دلیلش رو گوگل گفته در هر صفحه از نقشه سایت باید حداکثر 50 هزار لینک باشه ولی در نقشه تگ های شما بیش 300 هزار لینک وجود داره.

این یکی از اشتباهات طراحی افزونه Google XML Sitemaps که در مورد تگ ها از صفحه بندی استفاده نکرده طراح افزونه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

دلیلش رو گوگل گفته در هر صفحه از نقشه سایت باید حداکثر 50 هزار لینک باشه ولی در نقشه تگ های شما بیش 300 هزار لینک وجود داره.

این یکی از اشتباهات طراحی افزونه Google XML Sitemaps که در مورد تگ ها از صفحه بندی استفاده نکرده طراح افزونه.

پس چاره ای جز yoast نیست خیلی ممنون از پاسخگوییتون من فکر کردم رم هاست کم میاره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان برای من هم ارور زیاد میاد در سایت مپ ارور 404 در صورتی که  پستی پاک نشده

بیشتر ارور برای دسته ها هستش که بعد گذاشتن پست ارور هم میاد

از افزونه yoast استفاده می کنم

یک سوال دیگه چه کار کنم در دسته ها وقتی وارد میشی ننویسه (بایگانی )

ممنون

3.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این خطا به دلیله که گوگل به url ها دسترسی نداره  . بعضی اوقات ممکنه شما از url فارسی طولانی استفاده کنید . در این صورت ممکنه گوگل دسترسی به اون ادرس نداشته باشه . سعی کنید از url های کوتاه استفاده کنید خصوصا وقتی url ها فارسی هستن  .

برای مشکل دومتون هم در تنظیمات seo yoast میتونید این مورد رو برطرف کنید .

در در 4/16/2018 at 17:47، bartarinfun گفته است :

دوستان برای من هم ارور زیاد میاد در سایت مپ ارور 404 در صورتی که  پستی پاک نشده

بیشتر ارور برای دسته ها هستش که بعد گذاشتن پست ارور هم میاد

از افزونه yoast استفاده می کنم

یک سوال دیگه چه کار کنم در دسته ها وقتی وارد میشی ننویسه (بایگانی )

ممنون

3.jpg

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 ساعت قبل، نوین ادمین گفته است :

این خطا به دلیله که گوگل به url ها دسترسی نداره  . بعضی اوقات ممکنه شما از url فارسی طولانی استفاده کنید . در این صورت ممکنه گوگل دسترسی به اون ادرس نداشته باشه . سعی کنید از url های کوتاه استفاده کنید خصوصا وقتی url ها فارسی هستن  .

برای مشکل دومتون هم در تنظیمات seo yoast میتونید این مورد رو برطرف کنید .

ممنون از جوابتون بعضی مواقع مثلا دسته سریال یا دسته فیلم رو ارور میده در صورتیک عنوانش هم کمه؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید بصورت نمونه بررسی بشه . مثلا url که گوگل خطا گرفته رو بررسی کنید  ببینید خطا دارید یا نه . اگر خطا ندارید پس مشکل یا باید سروری باشه (قطعی سرور) یا مربوط به لینک هست

در 1 ساعت قبل، bartarinfun گفته است :

ممنون از جوابتون بعضی مواقع مثلا دسته سریال یا دسته فیلم رو ارور میده در صورتیک عنوانش هم کمه؟؟

ویرایش شده در توسط نوین ادمین
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 4/16/2018 at 04:52، mehran-b گفته است :

ببخشید سایت تهران موزیک هم از همین افزونه استفاده میکنه اما تگ هاش صفحه بندی دارن چطوری این تنظیمات اومده براشون 5ad8a8c6e8f00_Screenshot(1).thumb.png.9282c1ceacb03c9b3cb013b8633dd674.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، فردین گفته است :

ببخشید سایت تهران موزیک هم از همین افزونه استفاده میکنه اما تگ هاش صفحه بندی دارن چطوری این تنظیمات اومده براشون 

اون یه نسخه ویرایش شده است که این مشکل توش رفع شده.

منم یه زمانی دنبالش بودم ولی پیداش نکردم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

اون یه نسخه ویرایش شده است که این مشکل توش رفع شده.

منم یه زمانی دنبالش بودم ولی پیداش نکردم.

پرسیدم ازش گفت 350 هزینه داره مثل اینکه باید هزینه کنم و بخرم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، فردین گفته است :

پرسیدم ازش گفت 350 هزینه داره مثل اینکه باید هزینه کنم و بخرم

آره نسخه های موجود بخش تگ ها رو صفحه بندی نمیکنه.

باید ازش بگیرید اون نسخه ویرایش شده رو اگر اصرار دارید روی این پلاگین.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط albfa
      با سلام 
      این ارور برای سایت من در وبمستر اومده
      بنظرتون باید برای رفع این ارور باید چیکار کنم
      "؟؟
      Introducing the new Search Console for http://************/ Jan 30, 2018  
      To owner of http:/********/,
      Search Console is introducing a redesigned product to help you manage your presence on Google Search. The new Search Console was rebuilt from the ground up to provide the tools and insights that site owners and SEOs have been asking for. You can now confirm which of your pages are indexed and get information on how to fix indexing errors. You can
    • توسط morteza_a
      با سلام خدمت اساتید
      چند ماهیست که قالب سایت را تغییر داده ام. مشکلی که اخیرا متوجه آن شدن اینست که با ورود تگ جدید، اولا در سایت زمانیکه روی آن تگ کلیک میکنم، با ارور 404 روبرو میشم، بعد از چند روز نیز در وبمستر در لیست Crawl Eror آن تگ با ارور 404 ظاهر میشود. نمونه:
      http://kooshanic.com/siemens-simatic-step7-v5-6/
      در انتهای صفحه چند تگ موجود است، با کلیلک کردن روی هرکدام متوجه مشکل خواهید شد.
      با تشکر
    • توسط Amir.
      سلام دوستان

میشه نگاهی به این خطاها داشته باشید و بگید که چرا صفحه زیر :
      http://www.zohur12.ir/sitemap-tax-post_tag.xml
      این خطاهارو میده ؟

• توسط DariushGreat
      سلام
      دوستان یک سری از صفحات دارای پیوند یکتای پارسی بودن که دو هفته پیش من دگرگونش کردم به پیوند یکتای لاتین. در خود سایت مپ هم پیوند یکتای انگلیسیش ثبت شده. ولی در وبمستر از همون دو هفته پیش همش خطای پیوند یکتای پارسی که 404 شده رو میاره. چندین بار هم remove url زدم باز هم میاره!
      برای نمونه این برگه پیوند یکتاش پارسی بوده که دو هفته پیش لاتینش کردم. این خطای وبمستر

به جاهایی هم که می گه این خطا ازش میاد هم سر زدم ولی درست هستن

اینم سایت مپ

افزونم هم Yoast هست
      ممنون واسه کمک
    • توسط DariushGreat
      سلام
      چندي پيش در يك جايي خونده بودم كه اگر با www و بدون www سايت شما بالا مياد حتما هر دو رو ثبت كنيد (در حالي كه من پيش‌تر تنها بدون www ثبت كرده بودم). ديدم توي خود وبمستر هم همينو نوشته. من ثبت كردم. مشكل اينجاست كه امروز هنگام فچ زدن فهميدم همش ريدايركت مي‌ده (بعدا فهميدم ترفند وردپرسه كه نشاني‌هاي بدون www رو ري‌دايركت ميده روي با www). بيش از 9000 تا آيتم پذيرش شده دارم. نكته بدتر اينجاست كه نشاني نقشه سايت با www رو اشتباه ثبت كرده بودم و تا اين لحظه هيچ چيزي ثبت نشده بود كه امروز اصلاحش كردم.
      الآن اگر من بخوام اون سايت بدون www رو پاك كنم تا تنها اوني كه با www هست بمونه، مشكل مي‌خوره و رنك خراب مي‌شه؟

ممنون براي راهنمايي