رفتن به مطلب

ارور در سایت مپ گوگل وبمستر

فردین

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان 

من به تازگی سایتم رو انتقال دادم رو هاست دی ال تو وبمستر این ارور اومده 

جدیدا هم رنک سایت و ... داغون شده اصلا سایت تو گوگل نمیاد مطالبی که جدید میزنم

تو هاست قبلی زیر 10 ثانیه ایندکس میشد این ارور هم نبود کسی میدونه این چیه به هاست ربط داره ؟؟

ادرس سایت 

http://www.musicfm.ir/

ادرس تگ 

http://www.musicfm.ir/sitemap-tax-post_tag.xml

ارور

Your Sitemap contains too many URLs. Please create multiple Sitemaps with up to 50000 URLs each and submit all Sitemaps.

Capture.PNG

ویرایش شده توسط فردین
لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

افزونه Google XML Sitemaps دیگه برای سایت شما جواب نمیده برید سمت نقشه افزونه سئو یوآست.

موفق باشید

دلیلش چی هست خیلی از سایت ها بیشتر از سایت من تگ دارن و همین افزونه رو استفاده میکنن yoast دیرتر ایندیکس میشه مطالب تو سایت

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، فردین گفته است :

دلیلش چی هست خیلی از سایت ها بیشتر از سایت من تگ دارن و همین افزونه رو استفاده میکنن yoast دیرتر ایندیکس میشه مطالب تو سایت

دلیلش رو گوگل گفته در هر صفحه از نقشه سایت باید حداکثر 50 هزار لینک باشه ولی در نقشه تگ های شما بیش 300 هزار لینک وجود داره.

این یکی از اشتباهات طراحی افزونه Google XML Sitemaps که در مورد تگ ها از صفحه بندی استفاده نکرده طراح افزونه.

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

دلیلش رو گوگل گفته در هر صفحه از نقشه سایت باید حداکثر 50 هزار لینک باشه ولی در نقشه تگ های شما بیش 300 هزار لینک وجود داره.

این یکی از اشتباهات طراحی افزونه Google XML Sitemaps که در مورد تگ ها از صفحه بندی استفاده نکرده طراح افزونه.

پس چاره ای جز yoast نیست خیلی ممنون از پاسخگوییتون من فکر کردم رم هاست کم میاره

لینک به ارسال

دوستان برای من هم ارور زیاد میاد در سایت مپ ارور 404 در صورتی که  پستی پاک نشده

بیشتر ارور برای دسته ها هستش که بعد گذاشتن پست ارور هم میاد

از افزونه yoast استفاده می کنم

یک سوال دیگه چه کار کنم در دسته ها وقتی وارد میشی ننویسه (بایگانی )

ممنون

3.jpg

لینک به ارسال

این خطا به دلیله که گوگل به url ها دسترسی نداره  . بعضی اوقات ممکنه شما از url فارسی طولانی استفاده کنید . در این صورت ممکنه گوگل دسترسی به اون ادرس نداشته باشه . سعی کنید از url های کوتاه استفاده کنید خصوصا وقتی url ها فارسی هستن  .

برای مشکل دومتون هم در تنظیمات seo yoast میتونید این مورد رو برطرف کنید .

در در 4/16/2018 at 17:47، bartarinfun گفته است :

دوستان برای من هم ارور زیاد میاد در سایت مپ ارور 404 در صورتی که  پستی پاک نشده

بیشتر ارور برای دسته ها هستش که بعد گذاشتن پست ارور هم میاد

از افزونه yoast استفاده می کنم

یک سوال دیگه چه کار کنم در دسته ها وقتی وارد میشی ننویسه (بایگانی )

ممنون

3.jpg

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، نوین ادمین گفته است :

این خطا به دلیله که گوگل به url ها دسترسی نداره  . بعضی اوقات ممکنه شما از url فارسی طولانی استفاده کنید . در این صورت ممکنه گوگل دسترسی به اون ادرس نداشته باشه . سعی کنید از url های کوتاه استفاده کنید خصوصا وقتی url ها فارسی هستن  .

برای مشکل دومتون هم در تنظیمات seo yoast میتونید این مورد رو برطرف کنید .

ممنون از جوابتون بعضی مواقع مثلا دسته سریال یا دسته فیلم رو ارور میده در صورتیک عنوانش هم کمه؟؟

لینک به ارسال

باید بصورت نمونه بررسی بشه . مثلا url که گوگل خطا گرفته رو بررسی کنید  ببینید خطا دارید یا نه . اگر خطا ندارید پس مشکل یا باید سروری باشه (قطعی سرور) یا مربوط به لینک هست

در 1 ساعت قبل، bartarinfun گفته است :

ممنون از جوابتون بعضی مواقع مثلا دسته سریال یا دسته فیلم رو ارور میده در صورتیک عنوانش هم کمه؟؟

ویرایش شده توسط نوین ادمین
لینک به ارسال
در در 4/16/2018 at 04:52، mehran-b گفته است :

ببخشید سایت تهران موزیک هم از همین افزونه استفاده میکنه اما تگ هاش صفحه بندی دارن چطوری این تنظیمات اومده براشون 5ad8a8c6e8f00_Screenshot(1).thumb.png.9282c1ceacb03c9b3cb013b8633dd674.png

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، فردین گفته است :

ببخشید سایت تهران موزیک هم از همین افزونه استفاده میکنه اما تگ هاش صفحه بندی دارن چطوری این تنظیمات اومده براشون 

اون یه نسخه ویرایش شده است که این مشکل توش رفع شده.

منم یه زمانی دنبالش بودم ولی پیداش نکردم.

لینک به ارسال
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

اون یه نسخه ویرایش شده است که این مشکل توش رفع شده.

منم یه زمانی دنبالش بودم ولی پیداش نکردم.

پرسیدم ازش گفت 350 هزینه داره مثل اینکه باید هزینه کنم و بخرم

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، فردین گفته است :

پرسیدم ازش گفت 350 هزینه داره مثل اینکه باید هزینه کنم و بخرم

آره نسخه های موجود بخش تگ ها رو صفحه بندی نمیکنه.

باید ازش بگیرید اون نسخه ویرایش شده رو اگر اصرار دارید روی این پلاگین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...