رفتن به مطلب

ارور در قسمت دیدگاه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام، دوستان من یه اروری تو بخش مدیریت دیدگاه ها دارم، نمیدونم چطوری حلش کنم، ممنون میشم کمکم کنید.

Notice: تابع map_meta_cap به‌صورت نادرست فراخوانی شد. نوع نوشته‌ی shop_order ثبت نشده است، در نتیجه نمی‌توان نسبت به صحت نتیحه‌ی عمل چک کردن میزان edit_post بر اساس نوع نوشته موردنظر اتکا کرد. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 4.4.0 اضافه شده است) in /home/omranonl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4147

Notice: تابع map_meta_cap به‌صورت نادرست فراخوانی شد. نوع نوشته‌ی shop_order ثبت نشده است، در نتیجه نمی‌توان نسبت به صحت نتیحه‌ی عمل چک کردن میزان edit_post بر اساس نوع نوشته موردنظر اتکا کرد. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 4.4.0 اضافه شده است) in /home/omranonl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4147

لینک به ارسال

این ارور بعد از آپدیت وردپرس پیش آمده ؟

روی قالب دیگه هم تست کردین ؟

ویرایش شده توسط فرهاد
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...