رفتن به مطلب

راه اندازی دوباره وب سایت و تنظیم آن

tazeh

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان

یک وب سایت را دوباره راه اندازی کردم یعنی حدود دوسال بود کار می کرد و حدود 4000 مطلب درونش بود ، اما مشکلاتی که پیش اومد حذف شد.

حالا من می خوام دوباره راهش بیاندازم ، در گوگل وب مستر هنوز ارور های قبلی وجود داره ، آیا باید آدرس ثبت در گوگل حذف و دوباره ثبت کنم یا نه؟

من از افزونه Yoast رو نصب کرده بودم ، خوب بود اما مشکلی که داشت در گوگل وب مستر نقشه هاش ارور می داد. البته قبلش از siemap.xml استفاده می کردم که سرعت ایندکس خیلی بالایی داشت

حالا به نظر شما الان از کدومش استفاده کنم؟

لینک به ارسال

شما چه بخواهید چه نخواهید گوگل خطاهای این دامنه رو ذخیره کرده. فکر می کنم بهترین راه این باشه که الان کار خودتونو ادامه بدید و از ریدایرکت استفاده کنید تا به مرور خطاها کمتر بشه

از طرفی اگر مطلب جدیدی می نویسید که با مطالب قدیمتون مشابهت داره مناسب تر اینه که تایتل مطلب جدید رو واو به واو مطابق مطلب قدیم انتخاب کنید

لینک به ارسال

بله

خوب، یه سوال دیگه ، وب سایت خبری هستش ، به نظر شما نقشه xml طوری باشه که هر لحظه مطالب رو در گوگل ایندکس کنه.

یا مثل این وب سایت باشه www.alamto.com/sitemap.xml که تعداد مطالب نمایش داده شده در این نقشه حدود 20 عدد هست؟

لینک به ارسال

درست نیست که مطالب از سایت مپ حذف بشن

از طرفی هم شاید خوب نباشه که حجم فایل سایت مپ به شدت افزایش پیدا کنه (با توجه به تعداد تیترهای سایت های خبری)

پس بهتره که برای هر بخش از سایت مثلاً سیاسی - اقتصادی - اجتماعی و ... یه سایت مپ تعریف کنید و همچنین به ازای مثلاً هر 2000 تیتر و یا مثلاً هر ماه، یک سایت مپ جدید اختصاص بدید

اینجوری هم حذف نمی کنید و هم سایت مپ واقعاً مپ خواهید داشت

البته اگر اینکارا رو کردید فراموش نکنید که هر وقت یه سایت مپ جدید ایجاد کردید، لینکشو به فایل روبوت حتماً اضافه کنید

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...