رفتن به مطلب

حذف بد افزار در سایت

amir2o16

پست های پیشنهاد شده

با سلام . وب سایتم  توسط یک کد اسکریپت بدافزار به مشکل بر خورده 

جستجو های زیادی کردم . حتی مجبور شدم پلاگین امنیتی (لایسنس دار ) تهیه کنم . اما مشکلم رفع نشد . با هاستینگمم تماس گرفتم اما کد مخربی رو نتونستن پیدا کنم . مشکل اصلیه من اینه که گوگل اد وورز بهم ارور میده و میگه ویروس داری . کلی هم سرچ کردم حتی مجبور شدم فایلاها و دیتابیس هاستمو به کلی پاک کنم. اما بازم به مشکل میخورم . از گوگل وب مستر هم نتونستم مشکلمو بر طرف کنم

توضیحات بیشتر راجب نوع بد افزاری که داخل وب سایتمه = https://sitecheck.sucuri.net/results/ir-blumen.com

اسکریپی که فایل هرز داخلشه اما نمیتونم مکانشو پیدا کنم  : <script type='text/javascript' src='https://stats.startreceive.tk/script.js?pr=1'>

- اگه امکانش هست کمکم کنید . ممنونم

تصویر ارور گوگل اد وورزو ضمیمه کردم 

photo_2018-04-15_06-56-36.jpg

لینک به ارسال

به ترتیب کارهای زیر رو انجام بدید :

1- فایل های روت وردپرس + فولدر های wp-admin , wp-include رو مجددا از سایت رسمی وردپرس دانلود و جایگزین کنید .

2- در فولدر wp-content فولدرها و فایل های مربوط به افزونه کش رو حذف کنید . پوشه پلاگین ها رو تغییر نام بدید .

3- قالبتون رو هم به قالب پبش فرض وردپرس تغییر بدید .

بعد از انجام این کارها تست کنید ببینید مشکل هنوز برقرار هست یا نه .

اگر مشکل برطرف شده بود شما باید اول قالب رو به قالب معمول سایت تغییر بدید و مجددا تست کنید . بعدش باید دونه دونه پلاگین ها رو فعال و مجددا تست کنید . تا در نهایت اسکریپت مخرب رو شناسایی کنید 

ویرایش شده توسط نوین ادمین
لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به حذف بد افزار در سایت تغییر داده است
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...