رفتن به مطلب

قالب برای سایت باربری و اتوبار

nazanin1374

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز ، بنده یه پروژه ای گرفتم و می خواهم یک قالب مخصوص برای سایت باربری و اتوبار پیدا کنم ، قالب کاملا در حوزه اتوبار و باربری باشه چون مشتری یه سایت شیک و حرفه ای می خواد ، در ضمن یه قسمت رزرو اینترنتی هم باید باشه تا کاربر بتونه اطلاعات خودشو وارد کنه و رزرو اینتترنتی انجام بشه اینم باید از چه افزونه ای استفاده کنم که کارم راه بیفته و یک سایت حرفه ای بشه

لینک به ارسال

سفارش رو از طریق افزونه contact form 7  انجام بدین ( البته اگر پرداخت آنلاین ندارین )

داخل اینترنت همین کلمه قالب باربری وردپرس یا قالب حمل و نقل وردپرس جستجو کنید کلی قالب متنوع براتون میاد

در ضمن برای حرفه ای شدن بهتر است که خودتان قالب رو طراحی کنید تا هم با سبک ایرانی ها همخو باشه و هم اینکه قالب سبک و سئوی مناسب تری داشته باشه و فردا روزی برای آپدیت کردن مشکلی نداشته باشید

ویرایش شده توسط فرهاد
لینک به ارسال
در در 4/19/2018 at 15:16، nazanin1374 گفته است :

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز ، بنده یه پروژه ای گرفتم و می خواهم یک قالب مخصوص برای سایت باربری و اتوبار پیدا کنم ، قالب کاملا در حوزه اتوبار و باربری باشه چون مشتری یه سایت شیک و حرفه ای می خواد ، در ضمن یه قسمت رزرو اینترنتی هم باید باشه تا کاربر بتونه اطلاعات خودشو وارد کنه و رزرو اینتترنتی انجام بشه اینم باید از چه افزونه ای استفاده کنم که کارم راه بیفته و یک سایت حرفه ای بشه

خواستید میتونیم واستون طراحی کنیم

پ.خ

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...