رفتن به مطلب

ایجاد وضعیت نوشته جدید در وردپرس

ach1992

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
من میخواستم در بخش نوشته های وردپرس که در حالت عادی چندین وضیعت نوشته وجود داره میشه ازشون استفاده کرد یک وضعیت جدید و قابل انتخاب اضافه کنم مثلا وضعیتی به اسم "دبیر خبر" که مثلا پست هایی که میاد توی این وضعیت دبیر خبر ما بررسی کنه و بعد انتشار بده
به طور کلی روی سایت چندین تا مسئولیت داریم که هر کدوم بخشی از اخبار رو باید بررسی کنند و نیازه که نویسنده ها موقع انتشار وضعیت نوشته رومشخص کنند که چ کسی باید اون خبر رو بررسی کنه
لطفا اگر کسی میدونه چطور اینکار رو انجام بدم ممنون میشم توضیح بده.

همینطور اگر امکان داره بگین که چطور به نقش های موجود در بخش کاربران فقط به وضعیت های خاصی دسترسی بدیم
مثلا نقش نویسنده امکان انتشار پست و در انتظار بررسی ندداشته باشه و بتونه وضعیت رو به روی یکی دیگر از موارد موجود بذاره

لینک به ارسال

سلام

برای این کار بهتر است نقش های کاربرانتان را مدیریت کنید. از افزونه user role editor استفاده کنید.

https://fa.wordpress.org/plugins/user-role-editor/

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، smmhv92 گفته است :

سلام

برای این کار بهتر است نقش های کاربرانتان را مدیریت کنید. از افزونه user role editor استفاده کنید.

https://fa.wordpress.org/plugins/user-role-editor/

با این افزونه میشه وضعیت جدید برای نوشته ها هم اضافه کرد؟

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، ach1992 گفته است :

با این افزونه میشه وضعیت جدید برای نوشته ها هم اضافه کرد؟

بله با افزونه میشود این قابلیت را ایجاد کرد.

Custom Post Status

https://wordpress.org/plugins/custom-post-status/

ویرایش شده توسط smmhv92
لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، smmhv92 گفته است :

بله با افزونه میشود این قابلیت را ایجاد کرد.

Custom Post Status

می بخشید یه بخشی داره به اسم Custom Post Type
که به نظر نمیاد مربوط به این موضوع باشه واین بخشی که شما گفتید برای من نداره

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، ach1992 گفته است :

می بخشید یه بخشی داره به اسم Custom Post Type
که به نظر نمیاد مربوط به این موضوع باشه واین بخشی که شما گفتید برای من نداره

وقتی افزونه را نصب کردید به بخش ابزارها بروید و در بخش custom status setting  می توانید اسم وضعیت را وارد کنید و کاما جدا کنید و تعداد بیشتری اضافه کنید و بعد ذخیره کنید.

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، smmhv92 گفته است :

وقتی افزونه را نصب کردید به بخش ابزارها بروید و در بخش custom status setting  می توانید اسم وضعیت را وارد کنید و کاما جدا کنید و تعداد بیشتری اضافه کنید و بعد ذخیره کنید.

امکانش هست از این جایی که میگید عکس بفرستید من کل افزونه رو زیرو رو کردم و پیدا نکردم
در ضمن من نسخه رایگان این افزونه رو نصب کردم این قابلیت مرتبط با نسخه پرو افزونه که نیست؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...