• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
unid_user

مشارکت کننده
محدود کردن دسترسی مشارکت کننده

4 پست در این موضوع قرار دارد

درود

من میخوام که دسترسی مشارکت کننده ها رو بر اساس نظر خودم محدود کنم و نمی خوام از افزونه هم استفاده کنم. برایا یانکار چه روشی وجود داره؟

سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، unid_user گفته است :

من میخوام که دسترسی مشارکت کننده ها رو بر اساس نظر خودم محدود کنم و نمی خوام از افزونه هم استفاده کنم. برایا یانکار چه روشی وجود داره؟

سلام و درود

نقش کاربری Subscriber دسترسی خاصی نداره که بخواید محدودش کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

نقش کاربری Subscriber دسترسی خاصی نداره که بخواید محدودش کنید.

درود

درسته که دسترسی زیادی نداره منظورم این بود که سفارشی سازی کنم. customize

سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، unid_user گفته است :

درسته که دسترسی زیادی نداره منظورم این بود که سفارشی سازی کنم. customize

درود مجدد

خوب اول از همه باید بدونیم که نقش کاربری Subscriber به صورت پیشفرض فقط توانایی Read رو داره.

خوب حالا اگر بخوایم به توانایی ها یا همون Capability هاش اضافه کنیم باید به این شکل عمل کنیم.

$subscriber_object = get_role('subscriber');
$subscriber_object->add_cap('edit_theme_options');

مثلا وقتی کد بالا رو بذارید داخل فایل functions.php قالب سایتون ، نقش کاربری Subscriber میتونه تنظیمات قالب سایت رو ویرایش کنه.

لیست کامل توانایی ها یا همون Capability های تعریف شده در وردپرس رو میتونید اینجا مشاهده کنید.

موفق باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sajjadnajafi
      سلام دوستان
      فرض بفرمایید که سایت خبری دارید که در اون خبرنگار های افتخاری رو به عنوان مشارکت کننده عضو میکنید..
      اون ها مطالبشون رو برای شما ارسال میکنند اما شما چون همیشه به محض ورود به صفحه مدیریت مستقیما به صفحه افزودن نوشته میرید از مطالب ارسال شده توسط اعضا با خبر نمی شوید و مطالب اون ها در قسمت پیش نویس ها خاک میخوره و شما هم از موضوع خبر ندارید!
      دوستان لطف بفرمایید اگر افزونه ای یا کدی برای رفع این مشکل سراغ دارید معرفی کنید..سپاس
    • توسط سعید شعبانی
      سلام.
      من می خواهم که مشارکت کننده های سایتم داشبوردی مجزا از داشبورد مدیریت را ببینید به طوری که فقط بخشی برای مدیریت و ارسال مطالب و بخشی هم برای ویرایش پروفایل ببیند و نیز قالب داشبورد مشارکت کننده هیچ شباهتی به داشبورد وردپرس نداشته باشد.
    • توسط شاهین
      با سلام خدمت دوستان عزیز،
      من پیشتر این سوال رو در انجمن وردپرس فارسی مطرح کردم، اما جواب قابل قبولی دریافت نکردم.
      برای کاربران ویژه سایت، نقش مشارکت کننده را در نظر گرفته ام که بتوانند در سایت مطالب خود را ارسال کنند، اما به دیدگاه های تأیید نشده یا حذف شده هم دسترسی پیدا می کنند.
      برای جلوگیری از این موضوع چه کار باید کنم؟