رفتن به مطلب

مشکل کوچولو قالب auzora

پست های پیشنهاد شده

سلام. خسته نباشید. قالب auzora رو من نصب میکنم یه ایرادی داره و توی ویرایشگر پست وقتی که رو گزینه "افزودن پرونده چند رسانه ای" کلیک میکنم کار نمیکنه و پنجرش باز نمیشه.

حالا یه خواهش دارم کسی میتونه این مشکل قالب رو برطرف کنه؟ قالب رو پیوست کردم. ممنون از کمکتون

auzora.zip

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

سلام...

فک نمیکنم این مشکل ربطی به قالب داشته باشه!!! با قالب دیگه ای هم امتحان کردید؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام. بله با قالب های دیگه مشکل برطرف میشه. و مشکل از این قالبه. اگه کسی میتونه محبت کنه مشکل این قالب رو حل کنه. ممنون

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

سلام

این فایلو جایگزین و امتحان کنید:

functions.php

آقا سعید ممنون. فرقی نکرده و هنوز "افزودن پرونده چند رسانه ای" باز نمیشه. خیللی هم مهمه

لینک به ارسال

با وردپرس 3.3 یا 3.4 تست کنید. فکر کنم با 3.5 مشکل داره.

تست کردم با اونا هم مشکل داره!!! مشکل از فایل فانکشنه ولی کجاش رو نمیدونم

لینک به ارسال

این فایل هم در library\functions تست کنید:

theme_functions.php

اگر نشد فایل های php با اسم admin که در فایل functions.php فراخوانی شده باز کنید و فضاهای اضافی (space) بعد از php?> و قبل از <? را حذف کنید.

لینک به ارسال

اقا سعید یه دنیا ازت ممنونم مشکل رفع شد. میشه محبت کنی بگی چه چیزی باعث این مشکل میشد؟

لینک به ارسال

اقا سعید یه دنیا ازت ممنونم مشکل رفع شد. میشه محبت کنی بگی چه چیزی باعث این مشکل میشد؟

خدارو شکر.

این بود :

فضاهای اضافی (space) بعد از php?> و قبل از <?

لینک به ارسال

سلام (خوش اومدید به انجمن) این قالب نسخه ای که برای دانلود هست نقص زیاد داره و باید نسخه جدیدشو پیدا کنی که پولیه. نسخه رایگانش که توی این تاپیک قرار دادم قسمت "افزودن پرونده چند رسانه" کار نمیکنه و فایل فانکشنی که آقا سعید ویرایش کرد و قرار داد این مشکل رو حل میکنه ولی متاسفانه مشکل دیگه پیدا میکنه که منو سمت چپ رو از کار میندازه و برگه هایی که ساختی رو نمایش نمیده.

لینک به ارسال

متاسفانه مشکل دیگه پیدا میکنه که منو سمت چپ رو از کار میندازه و برگه هایی که ساختی رو نمایش نمیده.

فضای اضافی که گفتم باید از فایل های پوستتون هم حذف بشه.(page.php و sidebar-left.php)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...