AmirHosseinGT

هاست
خرید هاست از سایت خارجی

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام
میخوام از یه سایت خارجی هاست بخرم
چه نکاتی رو باید موقع خرید رعایت کنم؟
چه سایتی رو شما میشناسید؟ میشه لطفا یکی دوتا سایت معتبر معرفی کنید؟
سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا از سایت خارجی ؟ اگر به زبان انگلیسی نیستید پیشنهاد میکنم از سایت های ایرانی خریداری کنید . در غیر اینصورت وقتی نیاز به پشتیبانی داشته باشید با مشکلات زیادی مواجه میشید . مواردی که شما باید بررسی کنید :

• سرعت پاسخگویی و در دسترس بودن پشتیبانی
  • جستجو در اینترنت و مشاهده نظرات سایر کاربران در خصوص این سایت
  • سرعت پینگ
  • محل دیتاسنتر
  • آپتایم
  • تعداد مشتریان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ahmad25532
      سلام
      دنبال یه هاست خوب برای فروشگاه اینترنتیم هستم. (تازه میخوام طراحیش کنم - اول کار خیلی بازدید کننده ندارم. حجمم خیلی بشه 2 گیگه)
      تو وب که سرچ کردم خیلی نتونستم نتیجه ی خوبی بگیرم. چون بعضی پست ها بیشتر شبیه رپورتاژ اگهی بودن. رو کامنتها هم نمیشد خیلی حساب کرد. قشنگ بعضی هاشون معلوم بود از خود همون شرکت ها هستند.
      سوالم اینه. هاست چقدر تو سئو تاثیر داره؟ البته هاست رایگان و خیلی بی کیفیت منظورم نیست. مثلا هاست اشتراکی میهن وبهاست ، هاست برتینا، نت افراز و این شرکت های پدر مادر دار. 

ممنون
    • توسط ahmad25532
      سلام. یه فروشگاه میخوام راه بندازم. هاست خوب از کجا بخرم؟که هم اذیت نکنه هم تو بحث های سئو کمک کنه. 
      سوال دیگه اینکه این هاست هایی که اسمِ هاست وردپرسی روش گذاشتن واسه بازار گرمیه یا واقعا چیزی داره که برای وردپرس بهتره. 

ممنون از همگی
    • توسط m3hrdaad
      با سلام و احترام خدمت همه شما دوستان عزیزم
      من یک سایت وردپرسی دارم که از ووکامرس برای فروشگاه و از دکان برای فروشندگی استفاده کردم. هدف از سایت هم فروش فایل های دانلودی (فیلم) هست. چیزی که واسم خیلی مهمه سرعت سایت هست . چون خریدار بعد از پرداخت، باید راحت بتونه فایل و دانلود کنه. همچنین فکر نمیکنم که حجم فایل های سایت من (به غیر از فیلم ها) چیزی بیشتر از 1 گیگ بشه. تعداد مشتریان هم که بازدید ممکنه بکنن در روز بین 100 تا 1000 نفر هست. با 3 تا شرکت هاست صحبت کردم و پلن های مختلف رو دیدم. چیزایی که من باید تهیه بکنم این موارد هستن:
      1) پنل: که قطعا میخوام cpanel باشه
      2) هاست: که باید فایل های بسته طراحی شده سایت وردپرس و توش قرار بدم . تصاویر و سایر فایل ها توش اپلود میشن
      3) هاست دانلود: که فیلم های اموزشی برای دانلود توسط مشتری، توش اپلود میشن
      با این تفاسیر من چند تا پلن زیر و دیدم که دوست دارم نظر شما رو هم بدونم. ممنون میشم با راهنمایی های خوبتون، من و تو انتخاب درست، کمک کنید

• توسط t-51
      با سلام خدمت شما. 
      بنده مالک سایت www.killer-gamers.ir هستم که چند قسمت روی آن اد کردم مانند گالری عکس و موسیقی و فیلم. 
      البته بجز گالری عکس چیز دیگه ای اضافه نکردم هنوز به پوسته و لینک مستقیم کردم از سایت. 
      آدرس گالری به www.killer-gamers.ir/gallery هست 
      تو گوگل فقد سایت اصلی رو ثبت کردم و به این لینک گالری خطا میده و در واقع اونو تو نتایج نشون نمی ده و هر وقت میخواهم اضافه کنم با این پاسخ رو به رو میشم امکان ثبت وجود ندارد یا آدرس وارده نامعتبر! 
      کسی میدونه باس چه کار کنم؟ 
      آیا باید ثبت کنم یا لازم نیست؟ در ضمن بگم گالری توی یک پوشه نصب هست و یک داشبورد خاص خودشو داره! 
      آیا کار خاصی هست بایدانجام بدم؟