رفتن به مطلب

مشكل با نمايش برچست ها

پست های پیشنهاد شده

سلام،

اگر توجه كرده باشيد توي قالب وقتي روي برچست هاي هر پست كليك ميكنيد ميره توي يه صفحه و پست هاي مرتبط با اون برچسب رو ليست ميكنه ، اگر اشتباه نكنم قالب اون صفحه رو از فايل Page.php تمپليت ميخونه ،

حالا ما توي قالبمون وقتي روي هر برچسب كليك ميكنيم ، بجاي اينكه بره توي يه صفحه و پست هارو ليست كنه ، صفحه اول سايت رو باز ميكنه و كل صفحه رو نشون ميده!! علت چيه؟

فايل هاي زير رو هم داريم تو پوشمون:

Page.php

archive.php

.

لینک به ارسال

متشكرم مرتضي جان ولي چرا توي 90درصد پوسته هايي كه تا كنون ديدم و يا پوسته اي كه هم اكنون روي سايت داريم ، اين فايل نيست ولي نمايش داده ميشه؟

لینک به ارسال

متشكرم مرتضي جان ولي چرا توي 90درصد پوسته هايي كه تا كنون ديدم و يا پوسته اي كه هم اكنون روي سايت داريم ، اين فايل نيست ولي نمايش داده ميشه؟

این جور پوسته‌ها به نوعی استاندارد نیستند

در وردپرس فقط فایل index.php , style.css الزامی هستند

هر فایل دیگری php که نباشد پیشفرض از index استفاده میشه

لینک به ارسال

زنده باشي پارسا جان، پس اگر من درست كنمش ميشه گفت گامي در استاندارد سازي پوسته هستش يعني اصولي تره.. اوكي زنده باشي متشكرم ازت- پس ميسازمش

لینک به ارسال

ببخشيد دوستان ، من اين فايل رو ساخته و تست كردم ديدم كار نكرد! گفتم شايد از من باشه مشكل و پوسته پيش فرض رو ست كرده و تست كردم ديدم رو اونم پاسخي نميده ! متوجه شدم مشكل از لوكال هاست بنده است ، خواستم بدونم ايا براي اينكه من بتونم اين بخش تگ هارو ببشنم و يا براي فعال سازي اين بخش ، نياز به ماژول خاصي از PHP و يا Apache هستش ؟ اگر پاسخ مثبته لطفا بگيد كه فعالش كنم

من از Wamp Server نسخه اخر استفاده ميكنم! ايا برنامه بهتري هم هست كه اين مسائل و مشكلات لوكال روش نباشه؟ متشكرم

لینک به ارسال

احتمالا پیوند یکتا پیشفرض نیست

از لیست اکستنشن ها گزینه mod_rewrite را فعال کنید

لینک به ارسال

متشكرم پارسا جان، ماژول مذكور رو عادت دارم همون بعد نصب وب سرور ، فعالش ميكنم و الانم فعاله ولي رفتم پيش فرضش كردم درست شد!!! نميدونم چشه! ايا ومپ سرور ، خوبه كلا؟

لینک به ارسال

مشکل از سرورسازهای مجازی نیست مشکل از تنظیمات اونهاست که باید بعد از نصب انجام بشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...