A . S

نسخه پشتیبان این پست در مرورگر شما با نسخه زیر تفاوت دارد

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

بعد از اینکه دامنه و هاست سایت رو با استفاده دوپلیکتر تغییر دادیم ، چه برای محتوای قبلی و چه برای محتوای جدید ، پیغامی که در تصویر هست نمایش میده 

توی دیتابیس وقتی دامنه قبلی رو سرچ میزنم هنوز 300 400 تا فیلد با نام دامنه قبلی هست ، سعی کردم هر  ردیفی رو که دامنه قبلی داره رو  پاک کنم که متاسفانه مطالب مربوطشون پاک میشد ، در صورتی که وقتی  view page source  میزنم هیچ اثری از دامنه قبلی نیست ، اما تو دیتابیس هنوز به نظر میرسه بسیاری از  لینک ها با دامنه قبلی هستن ولی در frontend هیچ اثری ازشون نیست ، فقط همین پیغام که نمیدونم چطور از بین ببرمش همیشه هست !

backup.thumb.PNG.82bf6dd39cccf630b4dfe94691a5e1d2.PNG

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 17 ساعت قبل، A . S گفته است :

سلام

بعد از اینکه دامنه و هاست سایت رو با استفاده دوپلیکتر تغییر دادیم ، چه برای محتوای قبلی و چه برای محتوای جدید ، پیغامی که در تصویر هست نمایش میده 

توی دیتابیس وقتی دامنه قبلی رو سرچ میزنم هنوز 300 400 تا فیلد با نام دامنه قبلی هست ، سعی کردم هر  ردیفی رو که دامنه قبلی داره رو  پاک کنم که متاسفانه مطالب مربوطشون پاک میشد ، در صورتی که وقتی  view page source  میزنم هیچ اثری از دامنه قبلی نیست ، اما تو دیتابیس هنوز به نظر میرسه بسیاری از  لینک ها با دامنه قبلی هستن ولی در frontend هیچ اثری ازشون نیست ، فقط همین پیغام که نمیدونم چطور از بین ببرمش همیشه هست !

backup.thumb.PNG.82bf6dd39cccf630b4dfe94691a5e1d2.PNG

این یک رو نوشت از مطالب است. برای پاک کردن رونوشت ها میتونید افزونه wp-optimize را نصب کنید و رونوشت ها را پاک کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 ساعت قبل، sir1 گفته است :

این یک رو نوشت از مطالب است. برای پاک کردن رونوشت ها میتونید افزونه wp-optimize را نصب کنید و رونوشت ها را پاک کنید

بله قبلا بارها استفاده کردم ، و نه رونوشت نیست ، wp-optimize نتونست مشکل رو برطرف کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ادیت

WP-POST.PNG

ویرایش شده در توسط A . S
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری