رفتن به مطلب

نمایش Index of به جای صفحهی اصلی سایت

alikan1996

پست های پیشنهاد شده

سلام.

وقتتون بخیر باشه.

اخیراً تقریباً هر 24 ساعت یکبار صفحه‌ی اصلی سایتم می‌پره و مطابق پیوست به صورت index of نمایش داده می‌شه. بخش‌ مدیریت به خوبی اما کار می‌کنه و وقتی وردپرس رو در قسمت به‌روزرسانی "راه اندازی مجدد" می‌کنم مشکل حل می‌شه. اما دوباره تقریباً بعد 24 ساعت مجدداً اتفاق میفته.

ممنون می‌شم راهنمایی بفرمایید.

پی نوشت: اگه اشتباه نکنم این مورد بعد از نصب تم جدید بر روی سایتم اتفاق میفته.

12345.PNG

ویرایش شده توسط alikan1996
لینک به ارسال
Options –Indexes

کد بالا را به فایل htaccess اضافه کنید

ویرایش شده توسط sir1
لینک به ارسال

سلام. خوب همون طور که میبینید فایل index.php از روت وردپرس حذف شده. در صورتی که پوستتون نال هست ممکنه تعمدا کدی مخفیانه قرار داده شده باشه که به سایتتون اسیب بزنه. بهتره پوسته رو در صورت امکان خریداری کنید یا از فروشنده بخواید کمکتون کنه.

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، sir1 گفته است :

Options –Indexes

کد بالا را به فایل htaccess اضافه کنید

عذر می‌خوام دقیقاً باید کجای فایل اضافه کنم؟

چون زمانی که انتهای فایل این کد رو قرار می‌دم با ارور 500 مواجه می‌شم.

# This file was updated by Duplicator on 2018-04-25 12:49:59. See .htaccess.orig for the original .htaccess file.
# Please note that other plugins and resources write to this file. If the time-stamp above is different
# than the current time-stamp on the file system then another resource has updated this file.
# Duplicator only writes to this file once during the install process while running the installer.php file.
# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^\/(narcous)([0-9]+)\/([0-9]+)\/(.*)$ ?narcous$2=$3&%{QUERY_STRING}[L]
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، فرحان گفته است :

سلام. خوب همون طور که میبینید فایل index.php از روت وردپرس حذف شده. در صورتی که پوستتون نال هست ممکنه تعمدا کدی مخفیانه قرار داده شده باشه که به سایتتون اسیب بزنه. بهتره پوسته رو در صورت امکان خریداری کنید یا از فروشنده بخواید کمکتون کنه.

نه پوسته رو خریداری کردم از یکی از سایت‌های معتبر اما می‌خواستم قبل از تماس با فروشنده‌ی قالب اطمینان پیدا کنم که مشکل از خود وردپرسم نباشه.

ویرایش شده توسط alikan1996
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...