hadimoradiir

عدم نمایش نوشته ها(همه نوشته ها) در مدیریت وردپرس

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام بعد از اینکه تعداد صفحات زیادی:blink: رو با افزونه Allimport  درون ریزی کردم متاسفانه فهرست نوشته های مدیریت سایت(همه نوشته ها) نوشته ها رو نشون نمیده فقط یک نوشته رو نشون میده البته پیشخوان هم کامل با لا نمیاد.

افزونه ها رو غیر فعال کردم مشکل حل نشد،دو تا ساب دامین هم دارم رو هاست.

منابع هاستم هم که هاست پارس پکه پشتیبان گفت که منابع کم نداری.

سرچ کردم یه چیزی درمورد حافظه فکر کنم باید زیاد بشه ؟ میشه راهنمایی کنید.تصاویر رو پیوست کردم

ممنون

1.jpg

2.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه رو از هاست حذف کنید

کل افزونه هارو غیر فعال کنید بعد یکی یکی فعال کنید ببینید مشکل از کدومه

ظاهرا افزونه اتون هم بروز رسانی نشدن

سعی کنید افزونه و هسته اصلی وردپرس رو هم بروزرسانی کنید

ویرایش شده در توسط nobati.co
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون داداش با حذف افزونه ها از هاست و نصب مجدد افزونه ها از بانک افزونه وردپرس درست شد .

ولی با غیرفعال کردن همه افزونه ها از وردپرس مشکل حل نشده بود.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب زا غیرفعال کردن اطلاعات و برخی تنظیمات افزونه ها داخل دیتابیس میمونه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط arjmand
      سلام دوستان وقت بخیر
      من هاستم رو از هاست لینوکس به هاست وردپرس تغییر دادم
      است قبلی من از فقط از نسخه 5.6 PHP پشتیبانی میکرد
      در هاست جدید نسخه 7.2 PHP موجود هست اما وقتی ورژن PHP هاست رو روی 7.2 قرار میدم سایت ارور "این سایت مشکل فنی را تجربه میکند" رو نمایش میده
      با پشتیبان هاستم صحبت کردم گفت برای اینکه بتونی از نسخه 7.2 استفاده کنی باید تمام پلاگین هات و قالبت بروز بشن
      من پلاگین ها رو زدم بروزرسانی اما بعضی هاشون ارور دادن و بروز نشدن ارور  قرمز رنگ "این سایت مشکل فنی را تجربه میکند"
      بعد از بروز رسانی پلاگین ها دیگ بخش پیشخوان سایت بالا نمیاد و همون ارور رو میده .اما خود سایت بالا میاد و لود میشه 
      نسخه PHP رو که روی 7.2 قرار میدم دیگ سایت هم مثل پیشخوان ارور میده و بالا نمیاد
      الان نسخه PHP هاست بر روی 5.6 هست و سایت بالا میاد ولی بخش پیشخوان همچنان ارور میده
      ایمیلی هم برام ارسال نمیشه برای رفع مشکل.
      کسی هست بتونه راهنمایی کنه جهت رفع مشکل !!!؟
      با تشکر.
    • توسط saeidaspr
      با سلام. 
      موقع نصب ورژن 5.2.1 (از مخزن اصلی وردپرس گرفتم) پس از ورود اطلاعات دیتابیس و ارسال، با این خطا مواجه میشم:
      "سایت با مشکلات فنی دچار شده است"
      ورژن php در هاست اشتراکی 7.3 هست .. مورد دیگه ای به ذهنم نمیرسه برای تنظیم. لطفا راهنمایی کنید.
      با تشکر
    • توسط stevej
      سلام این ارور برای چی هست ؟؟؟

Fatal error: Call to undefined function porto_woocommerce_product_nav() in /home/farhangp/public_html/static/woocommerce/single-product/title.php on line 43

• توسط amirmt
      سلام و عرض ادب هنگامی که سایتم و میخوام باز کنم و ادرسش رو سرچ میکنم یه صفحه سفید باز میشه که این اخطار رو میده 
      Parse error: syntax error, unexpected 'text' (T_STRING) in /home/unickir/public_html/wp-includes/class-oembed.php on line 461
      کسی میدونه مشکل کجاست و کمک کنه
      ادرس سایت}: www.unick.ir
    • توسط the-master
      با عرض سلام خدمت تمامی اساتید
      بنده افزونه fv player رو برای پخش ویدیو هام نصب کردم و گزینه داره برای ایجاد ویدیو سایت مپ و به خوبی کار می کنه اما الان مشکل اینجاست گوگل سرچ کنسول به فرمت تاریخ گیر داده و ارور invalid date داده تاریخ به این صورت ثبت شده 1397-06-12 00:45 که به صورت شمسی هست و متاسفانه گوگل فقط تاریخ میلادی رو قبول می کنه ،من افزونه جلالی برای تاریخ شمسی استفاده می کنم.راهی وجود داره که تاریخ پست هام به صورت میلادی در بیاد اما بقیه قسمت ها به صورت شمسی باشه یا اصلا امکانش هست که قسمت pub date (تاریخ انتشار) از قسمت ویدیو سایت مپ حذف بشه / با تشکر