رفتن به مطلب

سایت من هک شده

پست های پیشنهاد شده

اقا یون سلام من توسط mr -php هک شدم به هر فایلی که میخواستم دسترسی پیداکنم اجازه نمیداد مثلا اگه میخواستم وارد وردپرس بشم ادرس را برمیگردوند به صفحه اصلی هک شده نوسته های فایل اندیکس وردپرس را دوباره بارگذاری کردم وصفحه اصلی سایت خودم بدون هیچ تغیری دوباره بالا اومد ولی دوباره نتونیستم وارد وردپرس بشم انگار همه فایلها را تغیر داده همینطور رمز وردپرسم را

اینم بگم یه ایمیل از وردپرس سایت اومده که میگه رمز گمشده برای فلان کاربر بازسازی شد من تا به حال یه همچین ایمیلی از وردپرس دریافت نکردم

1 - این مشکل از کجا به وجود اومده وچطور میشه جلوش را گرفت

2- من نه بکاب دارم و نه رمز وردپرس را چون تغیرش داده چطوری بدون اینکه مطالب سایتم پاک بشه وردپرس را نصب یا به حالت قبل برگردونم ؟

3 - من از کدوم فایل وردپرس میتونم رمز و پسورد ورود به وردپرس را پیدا کنم

http://www.koozet.com

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

به پشتیبانی هاستتون هرچه زودتر خبر بدید تا بکاپتون رو ری استور کنند .

در ادامه هرچه سریعتر پسوردهاتون رو عوض کنید و تاپیک های امنیتی انجمن رو بخونید و بکار ببندید تا دسترسی هکر به سایت قطع بشه .

لینک به ارسال

با تشکر از شما

shahab2005

من به پشتیبانی خبر دادم ولی انگار که نه انگار 2 روزه خبر دادم ولی هنوز که هنوزه نتونستم جوابی ازشون بگیرم یه شرکت معروف هم هست serverpars.com ولی من چطور میتونم وردپرس را دوباره نصب کنم بدون پاک شدن مطالبم

لینک به ارسال

ولی هنوز که هنوزه نتونستم جوابی ازشون بگیرم یه شرکت معروف هم هست serverpars.com

واقعا ؟ شرکت خوبی به نظر میومد .

با این وضعیت افتضاح پشتیبانی شما به بنده یه پ.خ بده تا یه چندتا سرویس دهنده خوب با پشتیبانی درست و حسابی معرفی کنم .

چطور میتونم وردپرس را دوباره نصب کنم بدون پاک شدن مطالبم

اموزش زیر رو بخون و انجام بده

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/165-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

لینک به ارسال

واقعا پست خوبی بود اقا امیر

حالا یه سوالی اگه یه سایت هک بشه و اون سرور هاست یعنی همون شرکت بعد از این که سایت هک بشه بکاب بگیره چه اتفاقی میافته ؟

یعنی اخرین راه کار پیشنهادی چیه /

لینک به ارسال

حالا یه سوالی اگه یه سایت هک بشه و اون سرور هاست یعنی همون شرکت بعد از این که سایت هک بشه بکاب بگیره چه اتفاقی میافته ؟

اتفاقی نمی افته . شرکت بک اپ خودش رو گرفته دیگه . منتهی اگر همون رو براتون ریستور کنه میشه همون سایت هک شده اتون !

که قالبا یه بک اپ قدیمی تر و سالم تر دارند که باید بگید اونو برگردونند .

شما هم بهتره همیشه از سایت های خودت بک اپ بگیری .

این ماجرا براتون تجربه خوبی میشه .

این دو لینک رو مطالعه کنید .

http://1o2.ir/9s2dm

لینک به ارسال

سلام

لطف کنیدذ عنوان این تایپیک را هم اصلاح کنید و به روال عادی بنویسید که بعد از شما هم قابل جستجو و پیدا شدن باشه

از کنترل پنل هاست وارد بشید و از طریق mysql به سراغ جدول wp_user برید و ضمن تغییر نام admin هر کاربری دیگه ای که با دسترسی administrator یا user_level برابر با 9 و 10 بود را هم یا حذف نید یا تغییر نام دهید

حالا فایل زیر را دانلود کنید و بازش کنید به صورت مشخص یک جا برای نوشتن وجود داره رمز جدید راوارد کنید و رمز هش شده را در کادری که زیرش مشخصه کپی کنید و رمز فعلی ادمین در ستون password عوض کنید

در رمزتون از علائمی مثل !@#$%^*&؟ استفاده کنید و سعی کنید حداقل 10 رقمی باشدMD5Encrypter.zip

لینک به ارسال

البته اينكه رمز تا چه حد قوي باشه به نظر من روي امنيت تاثير خاصي نداره چون الان ديگه روش هاي حدس زدن پسورد منسوخ شده مثلا الان كمتر هكري مياد با يه ليست چند هزار تايي اي پي چند هزار تا پسورد رو تراي كنه ! روش هاي ساده تري هم هست ;)

البته كار از محكم كاري عيب نمي كنه !

لینک به ارسال

البته اينكه رمز تا چه حد قوي باشه به نظر من روي امنيت تاثير خاصي نداره چون الان ديگه روش هاي حدس زدن پسورد منسوخ شده مثلا الان كمتر هكري مياد با يه ليست چند هزار تايي اي پي چند هزار تا پسورد رو تراي كنه ! روش هاي ساده تري هم هست ;)

البته كار از محكم كاري عيب نمي كنه !

به طور کلی هکری وقتش را برای سایت هایی که درآمدی هکشون نداره نمی گذاره مگر کارآموز و دانشجو باشه و برای تمرین اینکار را بکنه و یک آماتور آماتوره دیگه :D

لینک به ارسال

از همه اساتید تشکر ویژه میکنم مخصوصا از افا امیر این یه تجربه واسم شد که همیشه بکاب بگیرم

از اوستاد این بخش هم تشکر ویژه میکنم اقا این انجمن داره قوی تر از انجمن تخصصی وردپرس ایران میشه خیلی خوشهالم که اینجا عضو هستم

اقا ارمان از شما هم تشکر میکنم

لینک به ارسال

خواهش میکنم . ولی دفعه بعد قبل ایجاد تاپیک یه سرچ جامع بکنید و تیتر رو هم دیگه اینطوری نزنید ! :D;)

لینک به ارسال

از همه اساتید تشکر ویژه میکنم مخصوصا از افا امیر این یه تجربه واسم شد که همیشه بکاب بگیرم

از اوستاد این بخش هم تشکر ویژه میکنم اقا این انجمن داره قوی تر از انجمن تخصصی وردپرس ایران میشه خیلی خوشهالم که اینجا عضو هستم

اقا ارمان از شما هم تشکر میکنم

تو بهترین بودن این انجمن، شک نکن داداش ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...