رفتن به مطلب

بالا نیامدن سایت با کلمه کلیدی

kias

پست های پیشنهاد شده

سایت من ۷ تا ۹ ماهه داره کار میکنه

همه ی صفحات اندیکس شدن ولی با کلمه ی ویزای شینگن اصلا رتبه ای ندارم :wacko:و تو سرچ گوگل اصلا نمیاد با این کلمه ی کلیدی بالا

تو انجمن نکاتی هم که خوندم هم رو انجام دادم مثل

سئو سایت کامل تقریبا انجام دادم

تو gmrtrix هم اوکی شد سایت

تولید محتوا هم تا دلتون بخواد کردم

شبکه های اجتماعی هم فعاله همه رو ساختم و...

جریمه هم نشدم پنالتی هم نشدم در ضمن

دیگه نمیدونم چیکار کنم کسی هست لطفا راهنمایی کنه برای بالا اوردن با این کلمه کلیدی مشکلم چیه؟

در ضمن میدونم رقیب زیاد دارم ولی خوب صفحه شونصدوم هم نمیام با این کلمه کلیدی حتی یک سایت فول کپی از من زده فقط بخش وبلگ نداره سایتش رفته ۱۰ هزارتا بک لینک خریده صفحه سوم هست 

ما هم ترس از خرید بک لینک داریم نمیدونم دیگه یک توضیح بدین ما رو از این کمراهی در بیارین انصافا

سایت [ visabook . [ ir 

ویرایش شده توسط kias
لینک به ارسال

ویزای شینگن رو  برای کدوم صفحه از سایتتون هدف  قرار دادین؟ صفحه اصلی؟

از نظر بک لینک ضعیفه سایتت

از بک لینک گرفتن هم نترس روش امنشو از نت بخون

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان برای این کار تجربه هایی که به دست اوردمو در اختیار میزارم شاید به درد کسی خورد.

1. بک لینک نخرید و بسازید باید برید صفحه ی اول گوگل و سایت های خوب رو انالیز کنین و بک لینک هاشون رو استخرج کنید و عین اونها بک لینک بسازید هرجا ساختن بزارید بی دلیل نیومدن صفحه ی اول حتی یکیش هم نخریدن همرو ساختن

2.از بلاگفا غافل نشین و ده بیستا وبلاگ بزارین و پستهاتون توش کپی کنین خیلی تاثییر داره 

تولید محتوایی که مردم هم نیاز دارن رو با کلمه اصلی که هدف قرار دادین لینک ندین کلمه ی ضعیفترش پیدا کنین با اون کلمه بیارین بالا راحتتر هست و زودتر به کلمه ی اصلی میرسین

من صفحه ی ششم اومدم الان کلا تو سرچ نبودم

لینک به ارسال

من هم محتوایی یکتا برای بسیاری از محصولات سایتم ایجاد کردم (ترجمه شده) ، اما در کلمات کلیدی محصولم هرچی سرچ میزنم به قول شما صفحه شونصدم هم نمیام ! 

قبلا افزونه yoast نسخه پریمیوم که البته فکر میکنم ویروسی بوده ، مشکلات خیلی زیادی برام ایجاد کرده بود ، اما الان سایت هیچ مشکلی نداره اما  باز مشکل عدم نمایش درست حسابی توی گوگل رو دارم به طور مثال " کارت گیرنده (رسیور) Linsn RV908H " دقیقا همین کپی و جستجو کنید ؛ اصلا تو نتایج جستجو نمایش نمیده . این لینک محصول در سایت

توی گوگل هم ایندکس شده ، نه فقط این محصول ، بلکه بسیاری دیگر از محصولاتم هم تقریبا به همین صورت هست ! 

فکر نمیکنم ربطی به بک لینک داشته باشه ، این مورد فقط با زمان حل خواهد شد ، امیدوارم !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...