رفتن به مطلب

مشکل در تبدیل html به وردپرس

amir1384

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ببخشید من یک قالب html رو به وردپرس تبدیل کردم و بدون مشکل تبدیل شد فقط تنها مشکل اینه که خیلی هم برای من مهم هست این هست که با برکه ساز ها و ویرژوال کامپوزر کار نمیکه نمیشه منو راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام. در ساده ترین حالت فکر می کنم از فایل page.php استفاده بکنه ولی میتونید یه تمپلت بسازید توی پوشه قالب و برای برگتون اون تمپلت رو انتخاب کنید. بعد با صفحه ساز یه پیج طراحی کنید ظاهرش رو توی سایت ببینید و استایل بدید.

برای گسترش امکانات صفحه سازها هم باید به داکیومنت هاشون مراجعه کنید.

برخی ها هم مثل ویژوال کامپوسر به شما اجازه میده تمپلت هاش رو کپی کنید توی پوشه قالب و ادیت کنید. البته خودم این کارو نکردم و بیشتر از این نمیتونم راهنمایی کنم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

لینک رو بزارید اینجا از دوستان کسی بتونه حتما بهتون کمک میکنه.

لینک به ارسال

با سلام

اینکه با برگه‌سازها کار نمیکنه میتونه دلایل مختلفی داشته باشه عمده مشکل میتونه عدم وجود فایل page.php در درون پوشه قالب باشه. همچنین باید دقت کنید که توابع wp_head و wp_footer رو در هدر و فوتر بکار ببرید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...