رفتن به مطلب

اموزش بار گذاری موزیک در سایت موزیک؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز به کمک شما دوستان گرامی من توانستم ورد پرس رو نصب کنم حالا من قبلا برای بارگذاری موزیک و موزیک ویدیو از یک نرم افزار استفاده مکیردیم به علت این که من اماتور بئدم بلد نیستم چطور باید وارد اون نرم افزار بشم  چیکار کنم

ویرایش شده توسط karimgh64
لینک به ارسال

اگه میخوای روی هاستی که وردپرس را داری اپلود انجام بدی راحترین راهش اینه که واردقسمت کنترل پنل وردپرس بشی از قسمت رسانه روی افزودن کلیک کنی و اپلود را انجام بدی 

راه دوم که اغلب حرفه ای ها انجام میدن از درون کنترل پنل هاست انجام میشه مثل اپلود کردن خود وردپرسه بااین تفاوت که میتونی پوشه بندی و آدرس دهی کنی 

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، hassannak گفته است :

اگه میخوای روی هاستی که وردپرس را داری اپلود انجام بدی راحترین راهش اینه که واردقسمت کنترل پنل وردپرس بشی از قسمت رسانه روی افزودن کلیک کنی و اپلود را انجام بدی 

راه دوم که اغلب حرفه ای ها انجام میدن از درون کنترل پنل هاست انجام میشه مثل اپلود کردن خود وردپرسه بااین تفاوت که میتونی پوشه بندی و آدرس دهی کنی 

سلام من با شریک قبلیم که سایت داشتیم به یه نرم افزار فایل های رو اپدیت میکریدیم حالا اسم اون نرم افزار رو یاد ندارم

لینک به ارسال

سلام و درود

در در 5/11/2018 at 22:49، karimgh64 گفته است :

سلام دوستان عزیز به کمک شما دوستان گرامی من توانستم ورد پرس رو نصب کنم حالا من قبلا برای بارگذاری موزیک و موزیک ویدیو از یک نرم افزار استفاده مکیردیم به علت این که من اماتور بئدم بلد نیستم چطور باید وارد اون نرم افزار بشم  چیکار کنم

معمولا برای اینکار یه هاست دانلود تهیه میشه به همراه یه سرور مجازی (VPS) که شما میای آهنگ ها رو با سرور مجازی دانلود میکنی و تغییرات لازم رو روشون انجام میدی و آپلود میکنی با سرور مجازی توی هاست دانلودت.

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

معمولا برای اینکار یه هاست دانلود تهیه میشه به همراه یه سرور مجازی (VPS) که شما میای آهنگ ها رو با سرور مجازی دانلود میکنی و تغییرات لازم رو روشون انجام میدی و آپلود میکنی با سرور مجازی توی هاست دانلودت.

سللام ما از نرم افزار CuteFTP استفاده میکردیم باید سرور مجازی استفاده کنم میخوام سرعت سایتم هم پایین نیادش

لینک به ارسال
در 38 دقیقه قبل، karimgh64 گفته است :

سللام ما از نرم افزار CuteFTP استفاده میکردیم باید سرور مجازی استفاده کنم میخوام سرعت سایتم هم پایین نیادش

خوب دیگه سرور مجازی استفاده کنی دیگه اصلا ربطی سایتت نداره سایتت رو یه سرور دیگه باید باشه.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

خوب دیگه سرور مجازی استفاده کنی دیگه اصلا ربطی سایتت نداره سایتت رو یه سرور دیگه باید باشه.

سلام توی سایت که سرور خرید به سرویس داره به اسم هاست دانلود

سه تا سرویس دیگه هم داره به اسم سرور مجازی المان

سرور مجازی کانادا

سرور مجازی فرانسه کدام سرور  سرویس باید تهیه کردش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...